YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türkmendağı’nda şehit düşen İbrahim Küçük toprağa verildi
Rus bombardımanında hayatını kaybeden MHP'li İbrahim Küçük son yolculuğuna uğurlandı. Küçük'ün cenaze namazını Cübbeli Ahmet Hoca kıldırdı.
Türkmendağı’nda şehit düşen İbrahim Küçük toprağa verildi
27 Ocak 2016 / 18:26 Güncelleme: 27 Ocak 2016 / 18:53

Suriye’de, Türkmen Dağı bölgesini savunmak için gönüllü olarak gittiği bölgede şehit olan MHP Fatih İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Küçük son yolculuğuna uğurlandı.

CENAZE NAMAZINI "CÜBBELİ AHMET HOCA" KILDIRDI

İbrahim Küçük için Fatih Camii’nde ikindi vakti cenaze namazı kılındı. Cenaze namazını, kamuoyunda "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü kıldır

dı. Cübbeli Ahmet Hoca, cenazede, "Türkmen Dağı düştü, düşmek üzere. Allah’ım sen muhafaza eyle. Doğu’da biliyorsunuz bölünme tehlikesi yaşanıyor. Orada bu PKK-Ermenilerle uğraşıyoruz. Yedi düvelle bu Müslüman Türk Milleti uğraşıyor. Rusya bir taraftan İran ile birleşiyor. Oradan Çin arkadan, bu Müslüman Türk yurdunu parçalamak, işgal etmek istiyorlar. Fırsat verme Yarabbi... Rusya’nın, İran’ın bu Şii ittifakını iptal eyle Yarabbi" şeklinde dua etti.

foto-483.jpg

VURAL, ADAN VE AKŞENER DE CENAZEDEYDİ
 
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan ile MHP Genel Başkanlığı’na adaylığını açıklayan eski Milletvekili Meral Akşener de Küçük’ün cenazesine katıldı.

MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ve MHP İstanbul teşkilatı da tam kadro cenazedeydi. Ülkü Ocakları üyesi gençler cami avlusunu pankartlarla doldurdu. İbrahim Küçük’ün kızlarıyla çektirdiği fotoğraf da avluda yer aldı

AKŞENER TESELLİ ETTİ

Türk Cumhuriyetleri’nin bayraklarını taşıyan gençler, Türk ve Türkmen bayrağına sarılı tabutun başında nöbet tuttu. İbrahim Küçük’ün kızları Zeynep ve Elif yakınlarının kucağında cenaze törenine katılırken, acılı eşi Nurgül Küçük gözyaşı döktü. Eşinin tabutuna sarılıp ağlayan Nurgül Küçük’ü, Meral Akşener teselli etmeye çalıştı.


 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler