YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türkmen komutandan mesaj var: Burası Türk'ün öz yurdudur, düşmeyecektir
Türkmen Komutan Alparslan Çelik mesaj gönderdi. 'Türkmen Dağı düştü' haberlerinin yalan olduğunu söyleyen Çelik, "Esad ve destekçisi olan herkese sesleniyoruz: Herkes haddini bilsin. Türkmen Dağı Türk'ün öz yurdudur, düşmeyecektir" dedi.
Türkmen komutandan mesaj var: Burası Türk'ün öz yurdudur, düşmeyecektir
23 Kasım 2015 / 16:59 Güncelleme: 23 Kasım 2015 / 17:22

Türkmen Komutan Alparslan Çelik Türkmen Dağı'ndan mesaj gönderdi. 

Türkmen Dağı'nun düştüğü yönündeki haberlerin yalan olduğunu söyleyen Türkmen Komutan, Esad ve destekçilerine de gözdağı verdi.

İşte Türkmen Komutan Alparslan Çelik'in açıklamaları;

TÜRKMEN DAĞI DÜŞTÜ HABERİ YALANDIR

Türkmen Dağı'ndan selamlar olsun. Birkaç gündür Rus bombardımanıyla beraber Esad, İran ve Rusya destekli havadan ve karadan Türkmen Dağı'na saldırı vardır. Bu saldırılara başta İkinci Sahil Tümeni olarak direniyoruz. Bazı Türk medyasında çıkan 'Türkmen Dağı düştü' yalanlarına kimse inanmasın. Türkmen Dağı Allah'ın izniyle Allah'ı tevekkül eden mücahitlerle beraber düşmeyecektir.

TÜRKMEN DAĞI TÜRKİYE'NİN AKDENİZ'DEKİ ÇANAKKALESİ'DİR

Türkmen Dağı Türkiye'nin Akdeniz'deki Çanakkalesi'dir. 1071'de Sultan Alparslan'la beraber Türkmen yurdu olan Bayırbucak ilelebet Türkmen yurdu olarak kalacaktır. Bunu Esad ve destekçisi olan herkese sesleniyoruz: Herkes haddini bilsin. Türkmen Dağı Türk'ün öz yurdudur, düşmeyecektir.

KANIMIZ AKSA DA ZAFER İSLAMINDIR

Kanımızın son damlasına kadar, son nefer son nefes kalana kadar savaşacağız. Bize bu yolda öncelikle Allah yardım edecek, daha sonra Türk devleti ve Türk milletinin dualarıyla zafere ulaşacağız. Allah var keder yok. Kanımız aksa da zafer İslamındır!

byr.jpg

MİT tırları
 // zülfikar
gözüm paralelci görmesin, şu video yu izleyince. Allah sizi doğru yola iletsin, dönmeyenlerinizi de perişan etsin. şu gardaşlarımıza giden tırları durdurdunuz ya. ...
23 Kasım 2015 Pazartesi 18:26
Komutanim
 // uykucu
Allah (c.c) yar ve yardimciniz olsun, sizleri her daim mansur ve muzaffer eylesin insallah. Esed'i , Iran'i, Rusya'yi, bu hakli davada sizleri zayif dusurmek icin devletimize komplo kuranlari asla unutmayacagiz. Turk'un oz yurdu Turkmen dagi dusmesin. Zafer inanlarindir. Dualarimiz sizinle aziz komutanim.
La galibe illallah.
...
23 Kasım 2015 Pazartesi 17:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler