YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türkiye'nin gizli bilgilerini yabancılara satmışlar!
İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok paralel örgütün devlet sırlarını yabancı istihbarat örgütlerine servis ettiğini açıkladı!
Türkiye'nin gizli bilgilerini yabancılara satmışlar!
14 Mart 2014 / 15:51 Güncelleme: 14 Mart 2014 / 15:56

Paralel Yapı'nın iç yüzünü açıklayan Emniyet Müdürü Altınok "Dış güçlerden aldıkları destekle devletimizin gizli bilgilerini yabancı istihbarat örgütlerine servis etmişler" dedi.

İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, Erzurum Palandöken Gazetesi Başyazarı Mehmet Şener'e paralel yapının iç yüzünü anlattı.

Paralel Yapı'nın devletle oynamaya kalktığını ifade eden Altınok, buna izin vermeyeceklerini söyledi. İşte Altınok'un ülkeyi kaosa götürmek isteyen paralel yapı ile ilgili söyledikleri:

Halen hasar tespiti yapıyoruz

17 Aralık'tan bu yana hasar tespiti yapmaktayız. Ortaya çıkan tablo öyle vahim öyle vahim ki, birileri bu milletin müşterek kurdukları devlete kastetmişler ve dış güçlerden aldıkları destekle devletimizin ne kadar sırrı ve gizli bilgisi varsa yabancı istihbarat örgütlerine servis etmişler.

Bu kanun dışı oluşuma karşı hukuki altyapı hazırlanmakta. Herkes çok yakında devletin bu paralel yapıya karşı nasıl bir yasal prosedür izleneceğini görecek. Biz asırlık devlet geleneği olan bir milletiz. Üç beş korsana teslim mi olacaktık.

Paralelciler öylesine azmışlar ki...

Paralelciler gem'i öyle azıya almışlar ki ülkede dinlemedik kimse bırakmamışlar. Şimdi kendileri sonlarının geldiğini anladı. Yıllar yılı emniyet bünyesinde ne kadar yasadışı iş yapmışlarsa giderken izlerini silmeye çalışmışlar ama teşkilat içerisinde vicdan ehli insan sayısı onlardan daha çok. Biz şimdi işte o suç delillerini teker teker tespit ediyoruz

etme bulursun dünyası bu
 // mtn dgrmnci
erdoğanı sevmiyorsunuz diye ülkeyi yakıp yıkıp başbakan istifa diye bağırıyorsunuz peki diyelimki bir dahaki seçimde chp kazandı başbakan kılıçtaroğlu oldu (Allah göstermesin) Bizde sokaklara dökülüp yakalım yıkalımı kılıçtaroğlu istifa diye bağıralımı ozaman chp nin ve polislerin bakalım bize nasıl yaklaşacak yarın birgün olcak bunlar unutmayın etme bulursun dünyası bu ama olan türkiyeye olacak...
15 Mart 2014 Cumartesi 13:39
ACELE EDİN
 // DADAŞ
ACELE EDİN SAYIN MÜDÜRÜM BU ALÇAKLAR ÖYLESİNE HAİNLERKİ İNSANLARI ALLAHLA KANDIRIP PEYGAMBERLE UYUTUYORLAR SAYIN BAŞBAKANIMIZ HAŞHAŞİLER DERKEN AZ BİLE SÖYLEDİ ÇÜNKİ HAŞHAŞİLER DÜNYEVİ KİMYASALLA İNSANLARI UYUŞTURUP SUÇ İŞLETİYORLARDI OYSA BU ALÇAK NAMERTLER MASUM İNSANLARI KARŞI KOYAMAYACAKLARI İNANÇ BAĞIYLA VE UHREVİ KONULARLA UYUŞTURUP SUÇ İŞLETİYORLAR İNSANLARIN HEM DÜNYALARINI HEM AHİRETLERİNİ YOK EDİYORLAR. BUNADA FETOŞ DİNİ DİYORLAR....
14 Mart 2014 Cuma 18:40
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler