YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türkiye'den Suriye'ye topçu ateşi
Suriye'nin dlip'e bağlı Harapjoz köyünde yoğun çatışmalar sürerken atılan bir havan topu mermisi Hatay'ın Yayladağı ilçesi kırsal alanına düştü. Türkiye'nin sınırdaki askeri birlikleri tarafındananında ''karşı atış'' yapıldı
Türkiye'den Suriye'ye topçu ateşi
06 Ekim 2012 / 09:34 Güncelleme: 06 Ekim 2012 / 09:39

Suriye'nin İdlip kentine bağlı Harapjoz köyünde yoğun çatışmalar sürerken atılan bir havan topu mermisi Hatay'ın Yayladağı ilçesi kırsal alanına düştü. Bunun üzerine Türkiye'nin sınırdaki askeri birlikleri tarafından anında ''karşı atış'' yapıldı.

Harapjoz köyünde yoğun bir şekilde çatışmalar yaşanırken atılan bir havan topu mermisi Yayladağı ilçesine bağlı Güveççi köyü kırsal alanına düştü.

Bunun üzerine Türkiye'nin sınırdaki askeri birliklerinden anında karşı atış yapıldı.

Çatışmaların yoğun şekilde devam ettiği, silah ve patlama seslerinin duyulduğu Harapjoz köyü tarafından dumanların da yükseldiği görüldü.

Suriye bölgesinden atılan havan topu mermisinin biri dün Yayladağı ilçesindeki kırsal alana düşmüştü. Önceki gün de atılan bir havan topu mermisi Altınözü ilçesine bağlı Hacıpaşa beldesi Sarıbük mezraası yakınındaki fidanlığa düşmüştü. Türkiye'nin sınırdaki askeri birlikleri de anında ''karşı atış'' yapmıştı.
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler