YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türkiye'den misilleme! 4 Rus gemisine el konuldu
Türk limanlarına seyir yapan 4 Rusya Federasyonu bayraklı gemi Samsun Limanı'nda yapılan PSC denetimleri sonucu tutuklandı.
Türkiye'den misilleme! 4 Rus gemisine el konuldu
05 Aralık 2015 / 14:10 Güncelleme: 05 Aralık 2015 / 14:20

Türkiye ile Rusya arasında hava sahası ihlali sonucu Rus savaş uçağının Türk jetleri tarafından düşürülmesiyle başlayan kriz, denizcilik sektörünü de derinden etkilemeye başladı.

4 RUS GEMİSİ ALIKONULDU

Son bir hafta içerisinde Rusya limanlarına yük taşıması yapan 5 Türk bayraklı gemiyi, Port State Control (PSC) denetimine tutan Rus Denizccilik İdaresi Müfettişleri, hazırladıkları raporlar çerçevesinde Novorossisk Limanı'nda tutuklaması üzerine, Türk limanlarına seyir yapan 4 Rusya Federasyonu bayraklı gemi Samsun Limanı'nda yapılan PSC denetimleri sonucu tutuklandı.

BAKANLIK HAREKETE GEÇTİ

Son bir hafta içinde Rusya'nın Novorossisk Limanı'na sefer yapan M/V MEYRA, M/V ADALADY, M/V HALIL SAHIN, M/V MERT DEVAL, ve M/V MAHMUT SAKA isimli Türk bayraklı gemiyi seferden men eden Rusya Denizcilik otoritesine misilleme yapan, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'na bağlı PSC Müfettişleri, Türk limanlarına sefer yapan 4 Rusya Federasyonu bandralı M/V OMSKIY 105, M/V RUSICH 1,  M/V NEVA ve M/V CRYSTAL isimli gemileri Samsun Limanı'nda PSC denetimine sokarak, seferden men etti.

 

YENİ AKİT

POTİNin her yanı KGB olsa ne yazar.
 // Adem
twitterd bi beyinsiz putin KGBden geldi diye rusya adına ülkesine gzdağı veriyor kukla. GÖRDÜK İŞTE, POTİNin her yanı KGB olsa ne yazar be......
05 Aralık 2015 Cumartesi 19:17
haşhaşiyyundan sonra putinciler de topa girdi işte..
 // hursit dilaver
birileri korkudan ve tayyip beye kızgınlıktan taklalar atıyor. nasıl gemilere el koydu diye.onların el koymasını normal sayar bunlar. hainlik diz boyu tabi..putinseverlik tavan yapar böyle zamanlarda.işte tayyip sıkıştı diye sevinirler. es kaza putin, etme tayyip biz hatalıydık deseler, anında putini bu fikrinden çevirmek için taklalar atarlar.bilirim ben bunları haini bol ülkemin en hainlerindendirler....
05 Aralık 2015 Cumartesi 18:17
 // õzender cengiz
Iyi yapmişlar sizdenmi korkaçak tūrk devleti...
05 Aralık 2015 16:07
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler