YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türkiye'den İsrail'e sert çağrı: Derhal...
Dışişleri Bakanlığı, İsrail’i Gazze’ye yönelik toplu cezalandırma yöntemiyle sürdürdüğü saldırılarını derhal durdurmaya ve BM başta olmak üzere uluslararası toplumu devreye girmeye çağırdı.
Türkiye'den İsrail'e sert çağrı: Derhal...
08 Temmuz 2014 / 19:22 Güncelleme: 08 Temmuz 2014 / 19:43

Dışişleri Bakanlığı, "İsrail’i Gazze’ye yönelik toplu cezalandırma yöntemiyle sürdürdüğü saldırılarını derhal durdurmaya ve başta BM olmak üzere, uluslararası toplumu süratle devreye girerek, bu saldırıların durdurulmasına dönük gerekli uyarı ve telkinlerde bulunmaya çağırıyoruz" açıklamasında bulundu.

Dışişleri Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, İsrail’in Gazze’ye yönelik başlattığı askeri operasyonun Gazze’de yıllardır abluka altında zor şartlar altında yaşamını idame ettirmeye çalışan mazlum Gazze halkının acılarını daha da arttırmanın yanısıra, İsrail’e yönelik haklı infiale sebebiyet vereceği vurgulandı.

Açıklamada Filistin topraklarında son dönemde tırmanan gerilimin yol açtığı mevcut son derece hassas ortamda, tüm tarafların geçmişteki acılardan ders alarak itidal ve sağduyuyla hareket etmelerinin, yeni bir şiddet sarmalının önlenebilmesi bakımından önem taşıdığı kaydedildi.

 

AA

cb adayı seyfettin, nerelere saklandın, sen de kınasana
 // Mühr-ü Süleyman
yemez değil mi ?
Adam olmak böyle bir şey işte şemsettin, hesap kitap yapmadan, vicdanının sesini dinleyebilmek
senin harcın değil bu işler
bak ekmeloğlu kardeş, sen git gn md.lere yalvar yakar, seni mhp'ye chp'ye gn md trd yapsınlar, keyfine bak
Tamam mı ihsanettin ?
(Yaav ne kızıyorsun bi türlü adını doğru söyleyemedim diye, seni aday eden koskoca gn md.ler bile hala doğru söyleyemiyorlar, ben gariban bi vatandaşım, naaapiiim?)...
08 Temmuz 2014 Salı 22:54
20:49
 // ADALETSİZ SAVAŞ
Canım bize ne, onlar kendi aralarında çözsün diyen ahmak zihniyet!... O toprak ve insanlar bizimdir ve orda adil olmayan bir savaş var. Kafirler ordusu, masum silahsız halka saldırıp, katlediyor....
08 Temmuz 2014 20:49
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler