YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türkiye'de 1 milyon kripto Ermeni var!
Türkmen Alevi Bektaşi Vakfı Genel Başkanı Özdemir Özdemir, sokak olaylarına karışan ve Aleviyim diyen yurttaşların hepsinin kripto Ermeni olduğunu söyledi.
Türkiye'de 1 milyon kripto Ermeni var!
15 Ağustos 2015 / 15:50 Güncelleme: 15 Ağustos 2015 / 17:32

Türkmen Alevi Bektaşi Vakfı Genel Başkanı Özdemir Özdemir, Kanalahaber.com'a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kanalahaber.com Genel Yayın Yönetmeni Ogün Öcek'in sorularını yanıtlayan Özdemir, sokak olaylarına karışan ve Aleviyim diyen yurttaşların hepsinin kripto Ermeni olduğunu söyledi.

Anadolu Alevilerinin hiçbir sokak olayına karışmayacağını söyleyen Özdemir, sokak eylemlerinde Paralel Yapı'nın parmağı olduğunu ve 1 milyon kripto Ermeni'nin bunlarla iş birliği içinde ülke zararına çalıştığını iddia etti.

İşte Özdemir Özdemir'in açıklamalarından satır başları;

O olaylara karışanların hepsi kripto Ermeni'dir

Anadolu Alevileri bugüne kadar hiç devletine başkaldırmamış bir toplumdur. Hiçbir Alevi cana kıymaz, bu dinimizde de yoktur. Son günlerdeki bir takım terör olaylarına karışan, PKK'ya katılan, sözde kendine Aleviyim diyen yurttaşların hepsi kripto Ermeni'dir. Bu kripto Ermeniler yıllardır bu ülkede Alevi toplumunu sürekli kötü göstermek için ellerinden geleni yapmışlardır. Oysa ki bunların kimliklerine indiğimiz zaman Ermeni kökenli oldukları ortaya çıkmaktadır.

Burada vergisini veren, ay-yıldızlı bayrağına saygı duyan Ermeni yurttaşlarımızı tenzih ediyorum. Onlar bizim baş tacımız. Ama bu alevi kisvesi altına girmiş, kendisine Kürt Alevisi diyen esasında Kürtlükle de alakası olmayan bu Ermeniler sürekli kurulan çakma Alevi dernekleri ve federasyonlarının üst kademelerini ele geçirmişlerdir.

Sokak olaylarına baktığımızda sürekli kırıp döken  terör eylemli bir yapıdır. Oysa Türkiye'nin dış mihraklı o kadar düşmanı vardır ki... Bu kripto Ermeniler de gerek PKK ayağıyla gerek DHKP-C ayağıyla gerek TİKKO, MLKP ayağıyla dış güçlerden aldıkları maddi desteklerle Türkiye'de sokakları terörize ediyorlar.

l1-004.jpg

Türkiye'ye karşı bir başkaldırı gösterisiydi

Gazi'de 1-2 tane Alevi gencin cenazesinin Cemevi'ne getirilmesi sırasında bu olaylar başladı. Yani Suruç olaylarıyla daha çok canlandı. Cemevine getirilen cenazenin etrafında ellerinde AK- 47 silahlarla kortej yapanların görüntüsü Türkiye'ye karşı bir başkaldırı gösterisiydi. Bunu biz şiddetle ve nefretle kınıyoruz. Sonrasında gelişen olaylar baktığımızda sokakları sürekli terörize eden bu yapı. Bunların Alevilikle hiçbir zaman ilgisi yoktur, Kürtlerle de yoktur. Bunlar ülkenin birliğine bütünlüğüne göz dikmiş vatan hainleridir. Biz Anadolu Alevileri olarak bu konulardan rahatsızlık duyuyoruz.

İstikrarlı giden bir Hükümeti bozmak için bütün şer güçler, Paralel Yapı, aşırı uç Marksist ve ateist gruplara bir takım Alevi kuruluşları da dahil oldu. İstikrarlı gidişi bozmaya çalıştılar, bir nebze de başarılı oldular. Buradan Hükümete seslenmek istiyorum. Bu Alevi kuruluşların gelirleri nereden geliyor, bunlar kimler tarafından besleniyor?  Emniyetimizi, Savcılığımızı buradan uyarmak istiyorum.

Alevi toplumu yeni bir sızma hareketiyle karşı karşıya

Sokak eylemlerini hangi kuruluşlar yapıyorsa bu Alevi kuruluşlar Ermeni kökenli kriptolardan oluşuyor. Bunlar hiçbir zaman Aleviliği temsil etmiyor. yine Alevi toplumu değişik bir sızma hareketi ile karşı karşıya. Bundan önceki dönemde Paralel Yapı'nın Alevi kuruluşlarının içine sızmaya çalıştığını görüyoruz. 25 Ağustos 2014 tarihli Sabah Gazetesi'nin bir manşeti "İşte Alevilerden sorumlu imam 007 Süleyman Uysal" Bu televizyonlarda da deşifre oldu. 

Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu'nun Paralel Yapı tarafından kurdurulduğunu herkes biliyor. Bunun başındaki Murat Cengiz Hortoğlu'nun da açıklamalarına baktığımız zaman sanki bir Alevi Fedarasyonu Başkanı değil de bir cemaatin sözcüsü gibi konuştuğunu görüyoruz. Bu da Alevi toplumu tarafından kabul görmüyor. Kurdurdukları içinde Alevi olmayan 12-13 tane çakma Alevi derneğiyle üstüne Federasyon kurup Alevi yurttaşların içine sızmaya çalışan bu yapıyı da deşifre etmek istiyoruz.

Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu Başkanı'na suikast düzenlemesi haberine bakarsak şu olay bana çok manidar geldi: Federasyon Başkanı Bolu'da silahlı saldırıya uğruyor. Bolu Cumhuriyet Başsavcılığına gitmiyor. Beypazarı'na geliyor. Burada da polis karakoluna gitmiyor. Bu saldırıyı kamuoyuna duyuran Yol TV'nin Genel Yayın Yönetmeni. Bir tweet atıyor. Bu tweetten 15 dakika sonra CNN Türk'te bu olay haber yapılıyor. Bu çok ilginç. Neden Emniyet'e gitmek neden Cumhuriyet Başsavcılığı'na gitmek yerine Yol TV'yi arıyorlar CNN Türk'ü arıyorlar. Bu bizim kafamızda soru işaretleri oluşturdu.

Paralel Yapı'yla aynı masada

Yine aynı bu kuruluşla birlikte Murat Cengiz Hortoğlu'nun basın açıklamasını gördük 2 gün sonra. Bu Marksist - Leninist yapıyla birlikte bizim icraatlarından bildiğimiz bu kuruluşun Gülen Hareketi'nin kurdurduğu Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu ile ne işi var! Bu çok ilgimizi çekti.

Bundan önceki Alevi Bektaşi Federasyonu'nun genel başkanı Selahattin Özel'in de bu Gülen Hareketi yapılanmasıyla birlikte hareket ettiğini görüyoruz. Gülen Hareketi'nin verdiği yemeklerde Selahattin Özel'i en ön saflarda görüyoruz. Gülen Hareketi'nde bazı kişiler ondan bahsederken 'kardeşimiz' diye bahsediyor. Bunlar bizi son derece kuşkulandırıyor. Acaba Paralel Yapı Alevi Bektaşi Federasyonu'nu da mı yönetiyor?

Sokak eylemlerinde Paralel Yapı var

Biz sokak eylemlerinde yüzde 100 Paralel Yapı'nın olduğunu düşünüyoruz. Bunlar bizi Anadolu Alevileri olarak kuşkulandırıyor.

Neden ölenlerin hepsi Alevi?

Gezi olaylarından neden 9 tane Alevi genç öldü? Neden özellikle Alevi çocuk? Bizim kafamızdaki soru şu: Gezi olaylarında neden özellikle Alevi genç öldürüldü? Bu çok önemli. Bizim kafamızda hala kuşkular, soru işaretleri var.

Türkiye'de 1 milyon kripto Ermeni var

Türkiye'de yaşayan 16 milyon Alevi içerinde 1 milyon kripto Ermeni yurttaş var. Bu 1 milyon yurttaş her ne hikmetse basının en üst kademesinde, bürokrasinin en üst kademesinde, devletin en üst kademesinde, sol siyasi partilerin en üst kademelerinde.

Bunlar bu olayları Alevi kisvesi altına, Kürt kimliği altına gizliyorlar. Bu şekilde olayları rahatlıkla yapabiliyorlar. Devletin askeri bir tokat vurduğu zaman 'devletin askeri Alevilere saldırdı' diyorlar. Oysaki molotofkokteyleri atan, polislerimizi şehit eden bu şer odakları.

Basında son cenahta yer alanların çoğu kripto Ermeni'dir!

Basında son cenaha baktığımız zaman çoğunun Alevi olduğunu görüyoruz. Bunların kimliğini araştırdığınız zaman kripto Ermeni oldukları ortaya çıkıyor. Kendilerini gizlemişlerdir. Bir takım siyasi sol partilerde en önemli yerlere gelmişlerdir. Bu yurttaşlar basın gücünü kullanarak bir tarafta cemaat bir tarafta bu yapılanmalar Türkiye'nin birliğini bekasını istemeyen vatan hainleridir.

Anadolu Alevileri sokak olaylarına katılmaz

1000 yıllık kardeşliğimizi bozmaya çalışan bu gruplar Alevi toplumunun bu hoşgörüsünden faydalanarak, Alevi toplumunun bir takım cahil gençlerini sokağa çekerek, öldürterek Alevi toplumunun provoke etmeye çalışıyorlar ama başaramayacaklar.

Bakın sokak olaylarına karışan bir tane Anadolu Alevisi genci yoktur. Ölen gençlerimizin kimliğine baktığımız zaman Doğu ve Güneydoğu'da yaşayan, kendisine Kürt Alevisiyim diyen kripto Ermenilerden oluşuyor. Anadolu Alevileri vatanına, milletine, bayrağına ve devletine sahip çıkan insanlardır. Alevi toplumunun terör olaylarıyla işi olmaz.

Neden Anadolu'da böyle bir olay olmuyor? İç Anadolu'da Ege'de Trakya'da Akdeniz'de neden böyle olaylar olmuyor da bu şer güçlerinin yuvalandığı İstanbul ve daha değişik illerde oluyor? Bu devletin istihbaratına, kolluk güçlerine seslenmek istiyorum. Bunları bir incelesinler. Bunlar neye hizmet ediyorlar? Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu'nun web sitesine bakın. Başbakan'ın ses kaydı var. Aleviliği temsil eden bir kuruluş web sitesinde o şekilde çirkin bir şey koyamaz. Alevilikle ilgili öğütleri, Hz. Ali'yle ilgili güzel cümleleri, Alevi toplumunun hoşgörüsünü koyması gerekiyor. Oysa bu kuruluş sitesi aracılığıyla devleti kötüleyen yayınlar yapıyor. Bu ülkenin valilikleri nerede, bu ülkenin dernekler masası nerede!

Bu ülkenin Başbakanı bugün Ahmet Davutoğlu'dur, yarın Kılıçdaroğlu olur, ertesi gün Devlet Bahçeli olur. Bu ülkeni Başbakanına hiçbir Alevi'nin dil uzatması, hakaret etmesi haddine değildir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Başbakanı'dır o.

Almanya Ali'siz Alevilik için 30 milyon Euro koydu

10 yıldır bu bilgiyi dile getiriyorum. Almanya, Türkiye'de Aleviliği 'Ali'siz bir dinmiş gibi göstermek için bütçesinden 30 milyon euro ayırdı. Bu parayı Türkiye'deki maşa Alevi kuruluşlarla aktardı. Aktardıktan sonra sokak eylemleri daha çok başladı. İşte Gezi olaylarını gördük. Bu ülke 300 milyar dolar kayba uğradı.

 

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

 // Necmettin Gök
Bütün anlatılanlar doğru ; Devletin kurumları da bunları biliyor ama ne hikmetse dile getimiyorlar. Örnek mi? TTK eski başkanı Halacoğlu; "Türkiye'de Türk kimliğiyle yaşayan 800 000 Ermeni var"dedi ve orada kaldı.Böyle önemli ve millî bir meselede sustu. Galiba konjonktüre yakalandı (!)...
16 Ağustos 2015 22:15
Devlete Bağlı Kalın
 // Canan Fidan
KUREYŞ HAŞİMOĞULLARI TORUNU OLARAK SİZE TÜRKİYE DEVLETE BAĞLI KALIN YOKSADA İSLAM HALİFESİ BÜYÜK İMAM HZ.ALİ RA ALLAHIN ARSLANININ TARAFI OLDUĞUNUZU İDDA ETMEYİN KENDİNİZE BAŞKA BİR İSİM BULUN.BİZİM TARAFIMIZ OLAMAZSINIZ SAPKINLIK YAPANLAR TERÖRE DESTEK VERENLER BENİM DEDEMİN TARAFI OLAMAZ...
15 Ağustos 2015 Cumartesi 18:35
doğru
 // ahmt
hepsi doğru burada gökten devlete düşüyor türkiyedeki ülkeyi ele geçirmek isteyen bu hain ermeni döllerine birer kimlik tespiti yapıp yeniden vatandaşlık hakları iptal edilip ermenistana defedilmeli. yetti artık....
15 Ağustos 2015 16:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler