YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türkiye demokrasi nöbetine devam ediyor
Türkiye demokrasi nöbetine devam ediyor
29 Temmuz 2016 01:00
15 Temmuz FETÖ darbe girişiminin ardından Türkiye'de demokrasi nöbeti durmaksızın devam ediyor

15 Temmuz darbe girişimine karşı çıkan vatandaşların demokrasi nöbeti yurt genelinde devam ediyor. İstanbul'da darbe girişimine tepki gösteren binlerce vatandaş, akşam saatlerinden itibaren Taksim Meydanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Üsküdar Kısıklı’daki evinin önü ve Saraçhane’deki İstanbul Büyükşehir Belediyesi Binasının önü başta olmak üzere birçok ilçe meydanına akın etti.

Meydanlarda toplanan binlerce vatandaş, sloganlar atarak, çalınan marşlara ve şarkılara eşlik etti. Ay yıldızlı Türk Bayrağı'nı taşıyan vatandaşlar meşaleler yakarak darbe girişimine tepkilerini dile getirdi. 

 // Şule Bayraktar
Demokrasi nöbeti şarkı türkü şölene dönüşmemeli bu verdiğimiz Şehitlerimizede saygısızlık olur Vatanımı koruyoruz kutlama eğlencemi yapıyoruz unutmayalımki Mısır dada durum böyle olmuş ve 18 .günde şölen yapan yorulan milleti katlettiler bizimde ilk günkü katliamı acımasızlığı unutmayalım Şehitlerimizin üzüntüsüyle her tür tedbiri sıkı sıkı alarak Namazlarla Dualarla halkı kaynaştırıcı bilgilendirici İman ve Vatan sevgisini besleyen anlamlı Vaaz sohbet ve aktivitelerle nöbet sürmeli....
29 Temmuz 2016 05:03
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler