YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Türkiye bugün işgal altındadır"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fatih İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Anadilde Eğitim ve Savunma Hakkı ile Yerel Yönetimler Yasası” konferansına katılan İstanbul Barosu Başkanı Avukat Doç. Dr. Ümit Kocasakal, “Türkiye bugün işgal altındadır’’ dedi
"Türkiye bugün işgal altındadır"
29 Aralık 2012 / 08:38 Güncelleme: 29 Aralık 2012 / 08:40

 

MHP Fatih İlçe Başkanlığı, Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde “Anadilde Eğitim ve Savunma Hakkı ile Yerel Yönetimler Yasası’’ adlı konferans düzenledi. Konferansa konuşmacı olarak katılan İstanbul Barosu Başkanı Avukat Doç. Dr. Ümit Kocasakal, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
 
Konferansa davet edilmekle bir takım tabuların da yıkıldığını belirten Kocasakal, hiçbir yerin kendisi için karşı tarafın mahallesi olmadığını, duruşlarının belli olduğunu söyledi. Baro Başkanlığı’nda yüzde 60 oyla seçilmelerinin nedenini açık ve net bir kimlikle aldıklarını ifade eden Kocasakal, “Bu aldığımız oy bizim grubumuzun oyu değil sadece, komünistler ama hormonluları değil, organikleri. Bu ülkenin komünistleri, sosyalistleri, ülkücüleri bize oy verdiler. Biz bir milli mutabakatı orda gerçekleştirdik. İşte şimdi Anadilde Eğitim ve Savunma Hakkı ile Yerel Yönetimler Yasası, bunlara yenileri de katılabilir yeni Anayasa gibi. Biz bunlara tekil olarak yaklaşırsak bir sonuca ulaşamayız. Yani toplumu kandırdıkları nokta budur” diye konuştu.
 
 
Kocasakal: "Türkiye bugün işgal altındadır"
 
 
Türkiye’nin Birinci Dünya savaşındaki gibi işgal edildiğini, ancak günümüzde eskisi gibi silahla değil zihinlerin işgal edilmesiyle olduğunu ifade eden Kocasakal, “O ülkenin genleriyle, değerleriyle oynanıyor. Toplumsal benliğine format atılıyor. Ve o şekilde tek bir mermi atılmadan o ülke işgal ediliyor ve bu demokratik değerlerle, insan hakları, özgürlük gibi o güzelim değerlerle içi boşaltılarak yapılıyor. Benim bugünkü saptamama göre Türkiye işgal altındadır. Bu yapılırken bir algı mühendisliği, psikolojik-zihinsel operasyon, bir gen mühendisliği ili yapmışlar, yapmaya devam ediyorlar” diye konuştu.
 
Kacasakal, “Yüz yıllık bir hesaplaşmayı yaşıyoruz, bunu herkes bilsin. 1923’ten beri bu planlar yapılmıştı. Türkiye şu an bir kırılma noktasındadır. Birinci kırılma noktası 10 Kasım 1938 saat 09.06 geçe, ikincisi Türkiye’nin NATO’ya girmesi, üçüncüsü 12 Eylül 1980 olduğunu ifade etti.
 
 
“Sahte Atatürkçülerden kurtulacağız"
 
 
Birilerinin bugüne kadar Allah ile din ile toplumu kandırdığını ileri süren Kocasakal, “Ama enaz bunun kadar vahim olan birilerinin de Atatürk ile aldattı, aldatmaya devam ediyor. Ama önce bu sahte Atatürkçülerden kurtulacağız. Vahdetin nasıl gittiyse bunlar da öyle gidecek. Teknoloji gelişiyor. Ama bunlar helikopter ya da uçakla gidecekler. İşte bu anadilde savunma ve eğitim de bu 90 yıllık emperyalist planların bir ürünü” diye konuştu.
 
 
İHA
 
Etiketler: ,
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler