YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türk şoförler yurda döndü
Irak'ın Musul kentinde, Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) militanlarınca 23 gün alıkonulduktan sonra serbest bırakılan 32 Türk tır şoförü, Türk Hava Yollarına (THY) ait özel uçakla Erbil'den Şanlıurfa'ya getirildi.
Türk şoförler yurda döndü
03 Temmuz 2014 / 21:03 Güncelleme: 03 Temmuz 2014 / 21:42

Irak'ın Musul kentinde Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) militanlarınca 23 gün alıkonulduktan sonra serbest bırakılan 32 Türk şoförün yakınları, onların uçakla getirileceği havaalanında bekliyor.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Tır şoförlerinin yakınları, onları taşıyan Türk Hava Yollarına (THY) ait özel uçağın ineceği GAP Havaalanı'nda beklemeye başladı.

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ve İl Emniyet Müdürü Faruk Pınarbaşı da hava meydanına geldi. Burada vatandaşlarla görüşen Küçük, kısa süre sonra mutlu sona ulaşacaklarını söyledi.

Şoförlerden Vehbi Demir'in ablası Behiye Demir, gazetecilere yaptığı açıklamada, kardeşi serbest bırakıldığı için çok mutlu olduğunu ifade etti.

Büyük bir sevinç ve sabırsızlıkla ona kavuşmayı beklediğini anlatan Demir, ''Allah, devletimizden ve milletimizden razı olsun. Şükür, bugünleri gördük" dedi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler