YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türk milleti birbirine daha fazla kenetlenmektedir
Türk milleti birbirine daha fazla kenetlenmektedir
15 Mart 2016 18:12
Yargıtay Başkanı Cirit, Ankara'daki terör saldırısına ilişkin, "Türk milleti, bu hain saldırılar karşısında her zamankinden daha fazla birbirine kenetlenmektedir" değerlendirmesinde bulundu.

Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, "Türk milleti, bu hain saldırılar karşısında her zamankinden daha fazla birbirine kenetlenmekte, beklentinin aksine yılmamakta ve teröre karşı hep birlikte durarak birliğini perçinlemektedir" değerlendirmesinde bulundu.

Cirit, yaptığı yazılı açıklamada, Ankara'daki terör saldırısına ilişkin, şunları kaydetti:

"Ankara'nın Kızılay semtinde meydana gelen, ülkemizin bütünlüğüne, halkımızın birlik ve beraberliğine, demokrasimize yönelik gerçekleştirildiği açıkça anlaşılan bu alçakça saldırı, terörle mücadele konusundaki kararlılığımızı daha da artırmaktadır.

Türk milleti, bu hain saldırılar karşısında her zamankinden daha fazla birbirine kenetlenmekte, beklentinin aksine yılmamakta ve teröre karşı hep birlikte durarak birliğini perçinlemektedir."

Cirit, terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve Türk milletine başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diledi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler