YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türk İHA’ları Yunanistan’ı korkuttu
Türkiye'de yapımına başlanan insansız hava araçları (İHA), Yunan silahlı kuvvetlerine özel önlemler aldırttı.
Türk İHA’ları Yunanistan’ı korkuttu
06 Haziran 2016 / 07:37 Güncelleme: 06 Haziran 2016 / 11:41

Türkiye'nin 12 adet "Bayraktar" tipi İHA'ya sahip olduğuna dikkati çeken Yunan basını, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Ege'de gerçekleştirdiği EFES 2016 tatbikatlarında da başarılı sonuçlar alındığını yazdı.

Yunanistan ordusunun, aynı zamanda bombardıman kabiliyeti bulunan Türk yapımı İHA'lara karşı özel tatbikatlar yaptığı belirtildi.

Yunan Real News gazetesi, İHA'ların, alçaktan uçtukları için radara yakalanmadıklarına da dikkat çekti.

Türk yapımı İHA'ların Ege'deki güç dengesini bozacağından endişe duyan bir Yunan subayın "Türk İHA'larını sadece gündüz gözüyle görebiliyorum. Türk İHA'larını gece vakti görebilen personelime 2 ay izin vereceğime dair asker sözü verdim" dediği belirtildi.

 

 

 // Ismail Kalender
Hiç hoş değil kendi kendimizi kandırmayalım. Kimse kimseden korktuğu yok . Adamlar açlıkla boğuşuyor. Korkan ülke olsaydı O da Ermenistan olursa. Yerimizde sayıyoruz . Şimdiye kadar hangi ülkeye Dişimizi gösterdik. Söyleyin. Yanımızdaki Bulgaristan'a söz geciremiyoruz. Bir iki İHA,llarlara neredeyse Dünyaya sanki meydan okuyoruz....
06 Haziran 2016 17:49
KORKMASlNLAR, KORKMASlNLAR ➷➷
 // Halîme Gözüpek
ARKALARlNDA GÂVURPALl CİCİANNELERİ ANGELA MERKEL OLDUĞU MÜDDETCE HİÇ KORKMASlNLAR!!!...
06 Haziran 2016 Pazartesi 15:51
Yıllarca uyutulduk
 // CEM
ABD yıllarca Türkiye ve Yunanistana 7 ye 10 oranında yardım yaptı Yunanlıları ve bizi silah satmak için kışkırttı.Oysa Yunanistanın nüfusu İstanbul kadar.Sadece AB ye güveniyor...
06 Haziran 2016 Pazartesi 12:38
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler