YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türk hackerler iş başında!
İsrail'in Gazze'ye yardım gönderen filolara saldırması Türk hackerları da harekete geçirdi... ''1923 Turk-Grup'' adlı bilgisayar korsan grubu, İsrail'e ait siteleri çökertti...
Türk hackerler iş başında!
01 Haziran 2010 / 11:00 Güncelleme: 01 Haziran 2010 / 11:03

''1923 Turk-Grup'' adlı bilgisayar korsan grubu, İsrail'in, Gazze'ye yardım götüren gemilere saldırmasına tepki göstermek amacıyla çok sayıda İsrail devlet, şirket ve banka sitelerini çökertti.

Grup tarafından yapılan açıklamada, çok sayıda İsrail sitesinin çökertildiği, sitelere bırakılan mesajlarda İsrail'in kınandığı ve eylemlerin devam edeceği belirtildi.

Grup yetkilileri, İsrail sitelerine saldırıların aralıksız devam edeceğini, İsrail'e büyük çapta maddi zarar verildiğini ifade etti.

Saldırılarda, çok sayıda kamu ve devlet sitelerinin yanı sıra, dünyaca ünlü İsrail markalarının web sitelerinin de zarar gördüğü ve işlem yapılamadığı kaydedildi. (A.A.)

Destek
 // Sipahi
Siz bizden güvenlik desteği isteyin bizde en iyi şekilde destek verelim. Tamamen ücretsiz olarak hemde.

www.1923turk.com...
02 Haziran 2010 18:31
güvenden yoksun siteler...
 // ibrahim çelikoğlu
Her ne olursa olsun sitelere saldırmak ahlaki değildir.Senin yaptığının aynisini sana iade edecekler ortalık karışacak.Onlara bir zarar vermek zor.Kayılı olduğundan yenibaştan yaparlar.Anlık zararın bir değeri olmaz.Bizim gibiler acısını çeker.Boşuna alınmış bir çocuk oyuncağı.Güvenilmez,itimat olmaz vs......
01 Haziran 2010 11:52
SİZLERİ TEBRİK EDİYORUM !
 // BATUHAN
Elinizden geleni yapmışsınız devam ediniz. Selamlar....
01 Haziran 2010 11:15
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler