YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türk bayrağını indireni, polis vurdu!
İstanbul Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü önündeki Türk Bayrağı'nı indirmeye çalışan bir kişi, polis tarafından bacağından vurularak etkisiz hale getirildi.
Türk bayrağını indireni, polis vurdu!
28 Haziran 2014 / 14:30 Güncelleme: 28 Haziran 2014 / 22:01

dinilen bilgilere göre olay öğle saatlerinde Küçükköy'de yaşandı. Ali Ocgun isimli şahıs, önce Küçükköy Özel Asya Hastanesi'ne gelerek burada asılı Türk bayrağını indirdi. Ardından Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gelen zanlı, bu kez de buradaki burada asılı bayrakları hedef aldı. Asılı bayraklardan ilkini indiren zanlı, ikincisini indirmek isterken polis tarafından engellendi. Polisi bıçak çekerek tehdit eden zanlı, ikinci bayrağı indirmek için direğe tırmanmaya çalışırken bacağından vurularak etkisiz hale getirildi.

Zanlı Ali Ocgun, ambulansla Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

bromqepiiaeamao.jpg

00:48
 // e.guzel
geberdeydi çok iyi olurdu....
29 Haziran 2014 00:48
Ayrıntı
 // Rızvan
Şu adamın tipine bir bakın hiç Kürt tipi var mı? Bu adam Kürtse bende cumhurbaşkanıyım...
28 Haziran 2014 23:12
20:33
 // HALİLULLAH
Ancak işgal topraklarında bayrak, asker ve polis nezareti ile korunur. Dünyadaki bütün bayrakları ne ise, Türkiye bayrağı da o'dur. Bayraklar ırkın değil, milletin bayrağı olmalıdır. Bayraklar peygamberler vasıtasıyla indirilmedi. Tektstil ürünü olduğu unutulmamalıdır. Sembol olacak ise, sevgi ve barışın; aynı zamanda bağımsızlığın sembolü olmalıdır. O bayrağa saldıran ile, o bayrağa tapan arasında bir fark görmüyorum....
28 Haziran 2014 20:33
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler