YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türk bayrağını gönderden indirdiler
Karabük'te, 25 metre uzunluğundaki direkte asılı Türk Bayrağı kimliği belirsiz kişiler tarafından indirildi.
Türk bayrağını gönderden indirdiler
07 Ağustos 2016 / 00:17 Güncelleme: 07 Ağustos 2016 / 00:18

Karabük'te, 25 metre uzunluğundaki direkte asılı Türk Bayrağı kimliği belirsiz kişiler tarafından indirildi. Polis, 2 kişi olduğu tespit edilen şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Öğlebeli Mahallesi'nde su deposunun bulunduğu tepedeki 25 metre uzunluğundaki direkte asılı Türk Bayrağı akşam saatlerinde kimliği belirsiz kişiler tarafından indirildi. 2 kişi kaçarken görüldüğü ihbarı üzerine harakete geçen polis, 'dur' ihtarına uymuyan bir motosikleti takibe aldı. Motosiklet üzerinde kaçan 2 şüpheli, Öğlebeli Sanayi Sitesi'nde yakalandı.

Gözaltına alınan 2 kişi yapılan incelemede ehliyetsiz oldukları için polisten kaçtıklarını söyledi. Yapılan inceleme sonrası 2 şüphelinin bayrak indirme olayıyla ilgilerinin bulunmadığı tespit edildi. Ehliyetsiz motosiklet kullanmak ve polisten kaçmaktan işlem yapılan 2 kişi, daha sonra serbest bırakıldı.

78.png

Direkte bulunan makara kullanılarak aşağıya indirilmiş halde bulunan Türk Bayrağı olay yerine çağrılan itfaiye ekiplerine teslim edildi. Rüzgar nedeniyle uç kısmında yırtılmanın meydana gelen bayrağın yerine yarın sabah yenisinin göndere çekileceği açıklandı.

Polis, bayrağı indiren 2 şüpheliyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

KURŞUNA DİZİLMELİ
 // DADAŞ
Bu Eylemi Yapan ve Yaptıran Alçaklar Yakalanmalı Yargılanmalı ve O Bayrak Direği Dibinde KURŞUNA DİZİLMELİDİR ki İbret Olsun. Bu Millet Daha Yeni O Bayrak İçin Yüzlerce Şehit Verdi ve Vermeye Devam Ediyor....
07 Ağustos 2016 Pazar 13:00
NİYE
 // CEM
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
07 Ağustos 2016 Pazar 12:29
 // Vatan için
Hain pkk yandaşıdır.kesin kahbe ligi birtek onlar yapar....
07 Ağustos 2016 04:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler