YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Türk Bayrağı'na bir hain saldırı daha!
Antalya'da Türk bayrağını gönderden indirmeye çalışan elinde 'Pala' tabir edilen kesici alet olan yüzü maskeli bir kişi, çevredekiler fark edince kaçtı.
Türk Bayrağı'na bir hain saldırı daha!
17 Haziran 2014 / 18:07 Güncelleme: 17 Haziran 2014 / 18:08

Antalya'da Gazi Bulvarı üzerinde bulunan bir akaryakıt istasyonundaki direğine çıkarak Türk bayrağını gönderden indirmeye çalışan yüzü maskeli bir kişi çevredekiler tarafından fark edilince kaçtı. Bölgede bulunanlar tarafından kovaladığı ve elinde 'Pala' tabir edilen kesici alet olan kişi, ara sokaklarda kaçarak izini kaybettirdi.

AK Parti İl binası karşısındaki istasyonda meydana gelen olaydan sonra polis, kapsamlı araştırma başlattı. Bayrağı indirmeye kalkışan kişinin belirlenmesi amacıyla bölgedeki Mobese kamera kayıtları incelenmeye alındı.

Zanlının başında kırmızı bandana, açık renkli pantolon giydiği belirtildi. Bir diğer iddiaya göre, şüphelinin bayrağı indirmeye çalışmadığı, direğe tırmanarak bayrağa sarıldığı belirtildi.

İtfaiye aracı yardımıyla direğe çıkan Olay Yeri İnceleme Şubesi polisleri direk üzerinde parmak izi çalışması yaptı. Bölgeye sevk edilen çok sayıda ekip şüpheliyi yakalamak için çevrede çalışma başlattı.

18:36
 // PİRİM
Bir kürt olarak o şahsın yakalanıp, o direğin.......
Kürt düşmanlarının, türkleri kışkırtmak için yapılan provakasyondur. Hem de bayrak tiki olan yerde yapmış namusuz....
17 Haziran 2014 18:36
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler