YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tunceli'de mayınlı saldırı...
Tunceli'de mayınlı saldırı...
11 Haziran 2010 11:33
Tunceli'de asker konvoyu geçişinde patlama oldu... 1 çocuk olmak üzere 14 kişi yaralandı...

Tunceli'de teröristler tarafından askerleri taşıyan sivil aracın geçişi sırasında düzenlenen mayınlı saldırıda 1 çocuk ve 13 askerin yaralandığı belirlendi.

Tunceli-Elazığ kara yolunun 30. kilometresi, Dörttepe köyü yakınlarındaki Kızılcık rampası mevkinde, Elazığ'dan Tunceli'ye askerleri getiren sivil bir minibüsün geçişi sırasında, teröristlerce daha önceden yola döşenen mayın, uzaktan kumandayla patlatıldı.

Patlamada, 13 asker ile minibüste bulunan ve araç sürücüsünün oğlu olduğu öğrenilen çocuk yaralandı. Yaralılar, Tunceli Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Bu arada, patlamanın ardından Tunceli Jandarma Bölge Komutanlığından kalkan ''Kobra'' tipi helikopterler, teröristlerin kaçış bölgelerini tutarken, bölgeye çok sayıda jandarma özel harekat timi ve özel eğitimli komandoların gönderildiği, teröristlerin yakalanması için geniş çaplı arama tarama faaliyetlerinin başlatıldığı belirtildi. (A.A.)

eşşek arısı gibi kızıştılar...
 // ibrahim çelikoğlu
Bi,ze göre bunları kim kızdırdıysa bir bildiğida vardır.Yumruğu kim attırdıysa açığa kavuşsun...Bodrum'a bir bakın güvenlik güçleri sinek uçurmuyor.Bir gram eroinin kokusunu hemen alıyor.Göz görüyor,kulak duyuyor,koku birinci sınıf.Ne oluyorda teröristlerin kokusunu alamaz,göz görmez,kulak duymaz.?Belki araştırılması gereken bunlar.Eroin derdine düşmüş illa yakalarım diye;Kendilerine vakit bulamıyorlar......
11 Haziran 2010 21:06
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler