YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tunceli'de 1 terörist öldürüldü
Tunceli'de karakol baskını planlayan PKK'lı gruba güvenlik güçleri baskın düzenledi. Çatışma sürüyor. Edinilen bilgiye göre 1 terörist öldürüldü...
Tunceli'de 1 terörist öldürüldü
19 Ağustos 2011 / 10:24 Güncelleme: 19 Ağustos 2011 / 11:30

Tunceli'de karakol baskını planlayan PKK'lı guruba güvenlik güçleri baskın düzenledi. Çıkan çatışmada bir bayan PKK'lı öldürüldü. Tunceli'nin Ovacık ilçesi Ahpanos Vadisi'nde bulunan Sarıtaş Jandarma Karakolu civarında kümelenen bir grup PKK mensubu güvenlik güçlerince takibe alındı. Arazide konuşlanmış özel birlikler tarafından bu gün fark edilen kalabalık PKK'lı grup ile Jandarma Özel Harekat timleri arasında saat 20. 45 sularında yapılan "teslim ol" çağrısı ardından sıcak temas yaşandı. Çatışmamada bir bayan PKK'lı öldürüldü. Yaşanan temas sonrası. Tunceli Jandarma Bölge Komutanlığı'ndan kalkan 2 Kobra helikopterlerin de destek verdiği PKK'lıları etkisizleştirme operasyonu devam ediyor.

Ovacık ilçesine bağlı Sarıtaş Jandarma Karakolu'nu hedefleyen grup vadide izini kaybettirmeye çalışmasına rağmen zaman zaman sıcak temas yaşanıyor. Grubun etkisiz hale getirilmesi için bölgede operasyonlar sürdürülüyor. (İHA)

işte bu,
 // muhammed ali
tunceli teröristle mücadelede rol model olacak...
19 Ağustos 2011 14:03
TAm etkisiz
 // Mustafa
İnşallah askerlerimiz tam etkisizleştirme yapar. İnşallah eli kana bulaşan tüm teröristler etkisizleştirilir....
19 Ağustos 2011 11:23
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler