YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tuğgeneral Yavuz Çelik tutuklandı
Tuğgeneral Yavuz Çelik tutuklandı
25 Eylül 2016 18:45
15 Temmuz soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Tuğgeneral Yavuz Çelik tutuklandı.

FETÖ darbe girişimine  ilişkin soruşturma kapsamında gözaltına alındıktan sonra adli kontrol şartıyla  serbest bırakılan eski Washington Silahlı Kuvvetler Ataşesi Tuğgeneral Yavuz  Çelik, yeniden çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Soruşturmayı yürüten savcının talebi doğrultusunda, 9. Sulh Ceza  Hakimliğine sevk edilen Çelik, tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Darbecilerin sözde atama listesinde, adı göreve devam edecekler  arasında bulunduğu iddia edilen Çelik’in, FETÖ üyesi olduğu gerekçesiyle  tutuklandığı, savunmasında suçlamaları reddettiği öğrenildi.

çök geç kalınıyör.sönra pişman ölunmaya..
 // hursit dilaver
buna bir çare bulun. yarın mahkemedev hepsi inkar edecekler. aynen ergenekön davaları gibi iftiğraya ugradık diyecekler.biz de sönra ulan iş karıştı deyip işi savsaklıyacağız.istedikleri bu. size başta dedik. 16 temmuz sabahı saat 03 de falan bu iş halledilecekti. GEL DE KENAN PAŞANIN Ö MEŞHUR LAFINI HATIRLAMA.şimdi uğraş dur bakalım.adamlar zaten zangöcun emirlerini kuran'ın bu yuzyıla uyarlanması diye inanıyörlar. dönmeyecekler....
25 Eylül 2016 Pazar 22:02
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler