YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TSK'dan PKK ve IŞİD'e bombardıman
Kuzey Irak'ta PKK hedefleri vuruldu. Suriye'deki IŞİD hedeflerine yapılan atışlarla 8 terörist öldürüldü.
TSK'dan PKK ve IŞİD'e bombardıman
23 Haziran 2016 / 08:24 Güncelleme: 23 Haziran 2016 / 08:26

Diyarbakır Lice kırsalında tespit edilen PKK'lı grubun bulunduğu barınma alanı hava harekatı düzenlendi. Barınma alanı Türk savaş uçakları tarafından ateş altına alınarak imha edildi.

Kuzey Irak'taki Sinat-Haftanin ve Metina bölgelerine, Türk Hava Kuvvetleri'ne ait savaş uçakları ile hava harekatı düzenlendi. Bölgede tespit edilen PKK'lı teröristlerin bulunduğu sığınak ve kontrol noktasından oluşan 5 hedef ateş altına alınarak imha edildi.

Öte yandan, Suriye'nin kuzeyinde Türkiye’ye yönelik atış yapma hazırlığında olduğu tespit edilen IŞİD'e ait silah mevzii, katyuşa ve havan silahlarından oluşan hedefler Fırtına obüsü ve ÇNRA (Sakarya) atışları ve koalisyon uçakları tarafından yapılan bir hava sonucunda imha edildi. Yapılan atışlar sonucunda ilk tespitlere göre 8 IŞİD'li terörist etkisiz hale getirildi ve bir savunma mevzii imha edildi.

.
 // .
İnşaAllah bu operasyon ve harekatlarda amerikanın izni alınmıyordur ya da onların verdiği istihbari bilgiyle hareket edilmiyordur....
ALLAH bu millete yardım etsin....
23 Haziran 2016 Perşembe 09:56
1
 // 1
içimizdeki hainlere Meclisimizdeki hainlere ne zaman kanatlanacak bu barış guvercinlerimiz ...Zalime Haine Allah yolunda Merhamet edilmemeli yolumuz Allah yolu ise tez zamanda Adaletle hüküm verilmeli yoksa millette ne devlete güven kalır nede adalet saglayicilara. .....
23 Haziran 2016 08:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler