YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TSK'dan darbe girişimi sonrası ilk açıklama!
Genelkurmay Başkanlığı, gerçekleştirilen darbe girişimi sonrası yayınladığı açıklamada, "Hainler amaçlarına ulaşamadan etkisiz hale getirildi" denildi.
TSK'dan darbe girişimi sonrası ilk açıklama!
17 Temmuz 2016 / 17:05 Güncelleme: 17 Temmuz 2016 / 17:13

15 Mart günü FETÖ mensubu askerler tarafından gerçekleştirilen darbe girişiminin ardından Genelkurmay Başkanlığı bir açıklama yayınladı

HAİNLER AMACINA ULAŞAMADI

Genelkurmay Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi:

"15 Temmuz 2016 akşam saatlerinde Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde yuvalanan illegal çete mensubu terörist hainlerin girişimleri Türk Silahlı Kuvvetlerinin kahraman mensuplarının ezici çoğunluğunun anında verdiği tepki ve kahraman emniyet mensuplarımızın da bu konuda göstermiş olduğu kararlılık ile reddedilmiş ve hainler amaçlarına ulaşamadan etkisiz hale getirilmişlerdir."

EN AĞIR ŞEKİLDE CEZALANDIRILACAKLAR!

Açıklamada, "Darbe girişimi başladıktan hemen sonra olayı duyan kadirşinas halkımız kendi bağrından çıkmış olan Türk Silahlı Kuvvetlerinin gerçek evlatlarını korumak ve demokratik hukuk sistemimize vurulacak darbeyi engellemek maksadıyla sokaklara çıkmış ve bu hainlere gereken en güzel ve en büyük dersi vermiştir.

Yapılan hain girişimin engellenmesindeki en büyük rol yüce milletimizindir. İllegal yapılanma mensubu darbeciler şu an itibariyle etkisiz hale getirilmiş olup hukuk sistemi içerisinde hak ettikleri en ağır şekilde cezalandırılacaklardır. ifadelerine yer verildi.

Ceza
 // patates
Idam...
17 Temmuz 2016 Pazar 18:24
1
 // 1
Tüm Kurumlarımzıın Allah Yar Ve Yardımcısı Olsun...
17 Temmuz 2016 Pazar 17:16
 // Metin ÖRDEK
Ekmeğini yediği suyunu içtiği maaşını aldığı devletini yıkmaya ve korumakla görevli olduğu milletine namluları doğrultan bu hain oluşum asla ve asla gözbebeğimiz olan şanlı peyğamber ocağı ordumuzu temsil edemez hainlerin cezası kesinlikle İDAM olmalidır...
17 Temmuz 2016 17:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler