YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TSK PKK'ya vurdukça Zaman Gazetesi TSK'ya saldırıyor
TSK PKK'ya vurdukça Zaman Gazetesi TSK'ya saldırıyor
31 Temmuz 2015 22:27
TSK, bir haftadır bölücü terör örgütlerine karşı savaş verirken, Paralel Medya da TSK'ya saldırmaya devam ediyor. Paralel Medya'nın yayın organı Zaman Gazetesi, son olarak operasyonların AK Parti'nin oylarını artırma amacı güttüğünü iddia etti.

7 Haziran seçimleri öncesinde kapı kapı dolaşarak HDP'ye oy toplayan Paralel Yapı, Genel Yayın Yönetmeni düzeyindeki gizli toplantılarla HDP'li yöneticilere belge taşımıştı. Seçimlerden sonra PKK'nın kanlı eylemlerini perdelemeye çalışan Paralel Yapı, HDP'yi aklamak için bütün medya gücünü harekete geçirmişti.

PKK'yı aklamak ve HDP'nin gücünün kırılmasını engellemek için her türlü iftirayı atmaktan çekinmeyen Paralel Yapı, Türk Silahlı Kuvvetleri'ni de hedef göstermekten çekinmiyor. 

"TSK AK PARTİ'NİN OYUNU ARTTIRMAK İÇİN OPERASYON YAPIYOR" İFTİRASINI YAYIYORLAR

Paralel Yapı medyası, bir haftadır Kandil'e operasyonlar sürdüren Türk Silahlı Kuvvetleri'ne alçakça saldırmaya devam ediyor. TSK'nın yaptığı operasyonların AK Parti'nin oylarını arttırma amacını taşıdığı iftirasını yayan Paralel Medya, bu yalanı yine manşetlerine taşıdı. 

PKK'NIN ÜSTLENDİĞİ EYLEMLERİ BİLE TÜRKİYE'YE YIKMAYA ÇALIŞIYORLAR!

Bugün yine "Oylar düşünce olaylar başladı" başlığını atarak olayları çıkaranın da operasyonu başlatanın da Türkiye devleti olduğu algısını yaratmaya çalıştılar. PKK'nın üstlendiği eylemleri bile devlete yıkmaya çalışan Zaman gazetesi, sosyal medya kendi okurları tarafından bile protesto ediliyor. 

ŞEHİTLERİN KANI KURUMADAN YİNE SALDIRIYA GEÇTİLER

Şehitlerin kanı kurumadan her gün "TSK AK Parti'nin oyunu arttırmak için PKK'ya saldırıyor" iftirasını yayan Paralel Yapı medyası, PKK medyası ile işbirliği yapmaktan çekinmiyor. Her gün HDP ve PKK'lı yöneticilerin Mehmetçiği ve Türkiye devletini hedef alan açıklamalarına yer veren Paralel Yapı medyası, PKK'nın gazetesi Özgür Gündem ile her gün aynı başlıkları atmaktan çekinmiyor.

1-20150731223744.jpg

SABAH.COM.TR

 // farukk
İyide, dış isleri bakanlığı da açıklamalarında iddianın doğru olduğunu tastikleyecek mahiyette açıklamalar yaptı.suçlu zaman mi oldu....
02 Ağustos 2015 15:23
zamanın zamanı kalmadı
 // gül argu
zaman gazetesi hep böyle öteceğini sanıyor .seninde zamanın bitti ok yaydan cıktı en kısa zamanda sende susacaksın...
01 Ağustos 2015 Cumartesi 23:46
 // Byznur
Terör Örgütleri nasıl bitme noktasına geldiğinde kuyruk acısıyla oraya buraya saldırıyorsa zaman gazeteside aynı yolu uyguluyor. Bunlar son çırpınışları...
01 Ağustos 2015 15:37
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler