YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TSK: Hulusi Akar'ın Erdoğan'ın nikahına katılması...
TSK: Genelkurmay Başkanı ve komuta heyeti, saat 15:00’te, İstanbul’da düzenlenen nikah törenine, devlet protokolü çerçevesinde katılmışlardır.
TSK: Hulusi Akar'ın Erdoğan'ın nikahına katılması...
16 Mayıs 2016 / 16:55 Güncelleme: 16 Mayıs 2016 / 17:21

Genelkurmay Başkanlığı, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar'ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızının nikahına katılmasına ilişkin yapılan bazı haber ve yorumlarla ilgili açıklama yaptı.

İşte o açıklama:

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi AKAR, Komuta Heyeti ile birlikte, 14 Mayıs 2016 tarihinde saat 13:00’te; Çukurca’da hayatlarını kaybeden kahraman şehitlerimizin Ankara Kocatepe Camiinde düzenlenen cenaze törenlerine katılmışlardır.

Müteakiben, aynı Komuta Heyeti, aynı gün saat 15:00’te, İstanbul’da düzenlenen nikah törenine, devlet protokolü çerçevesinde katılmışlardır.

Bu kapsamda, sadece imza ve tebrikattan ibaret olan bir nikah davetine icabet edilmesine yönelik yapılan bazı haber ve yorumlar; insani ve vicdani olmaktan uzaktır.

Terörle Mücadeleye yoğun bir şekilde devam ettiğimiz bu günlerde, eleştiri ve yorumlarda insaflı ve yapıcı olunması, ayrıştırıcı dil kullanılmaması, ülkemizin ve aziz milletimizin birliği, beraberliği ve güvenliği açısından büyük önem arz etmektedir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 // Ömer
kainat imamı sahtekarın, birçevike ruhaniyet atfeddek yazdığı kutsama mektubunu daha unutmadan... Nelere şahit oluyoruz ya Rab...
16 Mayıs 2016 20:25
BU NASIL HASSASİYET
 // ismail emre
Hergün şehit verdiğimiz günlerde Sayın Erdoğan nikahı bekleterek en azından şu dönemde hassasiyet göstermesi halk nazarında taktir toplardı Sanırım bu çatışmanın sona ermesi uzun sürecek bu nedenle aradan çıkarmak istedi...Samimiyet sadece şehit cenazelerine katılmak ile olmuyor böyle durumlarda da kendini göstertmek gerekir...Genelkurmay başkanıda aynı hassasiyeti gösterebilirdi kendi bakış açısından ama imza atmaya pek hevesliymiş......
16 Mayıs 2016 Pazartesi 19:15
 // Ömer
sn akar konusundan daha önemlisi ve üzerinde tartışılması geren tarafsız olması gereken yargı cemiyeti üyelerine ne demeli? Kişisel kanaat ve inancım; bürokratik oligarşi yöneticileri parmağında oynatmakta....
16 Mayıs 2016 18:28
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler