YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TSK Hakkari'de etkisiz hale getirilen terörist sayısını açıkladı
TSK Hakkari'de etkisiz hale getirilen terörist sayısını açıkladı
29 Eylül 2016 16:40
Türk Silahlı Kuvvetleri Hakkari'de 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Operasyonlarda etkisiz hale getirilen terörist sayısı 330'a yükseldi.

Türk Silahlı Kuvvetleri TSK'dan yapılan açıklamada 4 teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi. Böylece operasyonlarda etkisiz hale getirilen terörist sayısı 330'a yükseldi.

HAİNLERİN BARINAKLARI YERLE BİR EDİLDİ

Genelkurmay Başkanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesi ve Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, birliklere saldırı hazırlığı içerisinde olduğu tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu teröristler ve bu teröristlerce kullanıldığı tespit edilen mağara, barınak, toprak altı sığınak ve silah mevzilerinin, düzenlenen hava harekatı ile imha edildiğini bildirdi.

Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde, dünkü önemli yurt içi olaylara ilişkin bilgi verildi. 

Buna göre, Mardin'in Dargeçit ilçesinde, 2 Eylül'de Dibekli'de çıkan çatışmada yaralanarak, diğer teröristlerce bölgeden uzaklaştırılan bölücü terör örgütü mensubu iki teröristin cesedi, ailesine teslim edilmek üzere götürülürken yol kontrolünde ele geçirildi.

Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesi ve Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, birliklere saldırı hazırlığı içerisinde olduğu tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu teröristler ve bu teröristlerce kullanıldığı tespit edilen mağara, barınak, toprak altı sığınak ve silah mevzileri, düzenlenen hava harekatı ile imha edildi.


AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler