YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TSK: 5 terörist öldürüldü
Genelkurmay Başkanlığı, Muş'un Varto ilçesinde güvenlik güçleri ve PKK arasında çıkan çatışmada 4 teröristin ölü ele geçirildiğini bildirdi. Öte yandan Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde de çıkan çatışmada 1 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı.
TSK: 5 terörist öldürüldü
17 Ağustos 2015 / 13:00 Güncelleme: 17 Ağustos 2015 / 13:26

Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamalar şöyle:

"Muş / Varto İlçe merkezinde devam eden terör eylemleri esnasında, Muş / Varto İlçesi Hınıs çıkışında, Jandarma Özel Harekât unsurları ile Bölücü Terör Örgütü mensubu teröristler arasında çıkan silahlı çatışma sonucu, dört Bölücü Terör Örgütü mensubu terörist silahları ile birlikte ölü ele geçirilmiştir"

Şemdinli

"Bölücü Terör Örgütü mensubu terörist ve müzahir gruplar tarafından, Şemdinli-Yüksekova yolunun Şemdinli çıkışı iş makinesi ile kazılmak suretiyle kapatılmıştır.

Yol kapaması yapılan bölgeye giden unsurlara Bölücü Terör Örgütü mensubu teröristler tarafından uzun namlulu silahlar ile ateş açılmıştır. Açılan ateşlere unsurlarımız tarafından anında karşılık verilmesi üzerine çıkan kısa süreli çatışmada Emniyet Müdürlüğü unsurları tarafından bir terörist etkisiz hale getirilmiştir."

 // umur turk
Elkerinize sağlık PKK ve ona destek veren kürtlere ölüm....
17 Ağustos 2015 14:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler