YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tolga Karel'den Uluç'a destek
Tolga Karel'den Uluç'a destek
07 Şubat 2011 12:32
Defne Joy Foster'ın son saatlerini birlikte olan genç sunucunun yıllardır arkadaşı olduğunu söyleyen Karel, Hıncal Uluç'un tepki çeken yazısına destek vererek şok yarattı.

Karel, ilk kez önceki gün İstanbul Moda Haftası çerçevesinde düzenlenen Simay Bülbül defilesinde ortaya çıktı. Basında Defne ile ilgili çıkan haberlere tepki gösteren Karel, "Ölenin arkasından yaptığı güzel şeyleri konuşmak gerekiyor.

Bu konu hakkında ben çok bir şey söylemek istemiyorum. Çok üzgünüm, çok değerli bir insandı" dedi. Karel, "su testisi su yolunda kırılır" diye yazdığı için eleştirilen Hıncal Uluç'a destek çıkarak; "Herkesin bir yorumu olabilir, ama ben insani ve ahlaki açıdan konuşulması gerektiğini düşünüyorum çünkü bir insan öldü. Hıncal Uluç'a bir sitemim yok. Yazılan birtakım şeyler doğru. Bence işin insani boyutunu düşünmek gerekiyor" dedi.

Karel, cenazeye neden katılmadığı sorularına ise "Kameralar çok fazlaydı. Ayrıca çok üzgündüm" yanıtını verdi. Karel, polisin neden kendisinden ifade almadığıyla ilgili de "Polis o gece ile ilgili ifademe başvurmadı ama isterse giderim" cevabını verdi.

Defne Joy Foster, geçen salı gazeteci yazar Ahmet Altan'ın oğlu Kerem Altan'ın evinde ölü bulunmuştu. Foster ölmeden önce "Eelence" adlı mekâna gidip arkadaşlarıyla eğlenmiş ardından da aşırı alkollü bir şekilde Kerem Altan'ın Göztepe'deki evine gitmişti (Milliyet)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler