YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Today's Zaman yazarından Başbakan'a şok hakaret!
Today's Zaman yazarı İhsan Yılmaz, 17 Aralık ve sonrası için yaptığı değerlendirme içinde Başbakan için "kocakarı gibi" ifadesini kullandı.
Today's Zaman yazarından Başbakan'a şok hakaret!
10 Şubat 2014 / 09:50 Güncelleme: 10 Şubat 2014 / 09:52

Zaman ve Today's Zaman yazarlarının son dönemdeki tehdit ve hakaret içerikli söylemlerine bir yenisi daha eklendi.

Erdoğan için 'kocakarı' gibi dedi, haddini aştı

Habertürk TV'de Fehmi Koru, Ruşen Çakır, Orhan Bursalı ve Murat Yılmaz'ın da katıldığı programda Today's Zaman Gazetesi yazarı İhsan Yılmaz'ın Başbakan hakkında kullandığı ifade şaşkınlıkla karşılandı.

İhsan Yılmaz, haddini aşarak Başbakan hakkında "kocakarı" ifadesini kullandı. Daha programın başında ilk cümle olarak "haşhaşımı almadan geldim" gibi lakayt sözlerle konuşmasına başlayan Yılmaz, "devlet dedikoduyla, kocakarı üslubuyla meydanlarda büyük laflar söyleyerek yönetilmez" dedi.

Kadınları da aşağılamış oldu

Today's Zaman yazarı bu sözleriyle sadece Başbakan'a değil, kadınlara da hakaret etmiş oldu. "Kocakarı" kelimesini aşağılayıcı bir üslupla söyleyen İhsan Yılmaz canlı yayında büyük bir saygısızlığa imza atmış oldu.

Stüdyodaki diğer konuklardan Fehmi Koru ve Murat Yılmaz, İhsan Yılmaz'ı üslup konusunda uyardı ancak Yılmaz üslubunda bir bozukluk olmadığını savundu.

ihsanyılmaz vehakan beylere
 // asım kurucu
allah var. fakat allahı ve rasülünü,yalanlayan islamı din olarak,kur'an'ı,son kitap,muhamedi(sav)efendimzide son resül,son nebi,olarak kabul etmeyen,ehli kitap'la, dinler arası diyalog;çu muzyok!!!islamı hindu izimle,budislerle,hatta ateistlerle,uzlaştırma arayışı,yapan,kürürü körüne,peşinden gitigimiz emekli vaiz,pardon,hoca efendimizyok!!!sen hiç üzülme eger çaldılar ise,bu asil millet onlara dersiniverir,başbakan ulülemirdir,ona hakaret miletedir,allahave rasülünedir,şu anbaşbakan hüseyin...
10 Şubat 2014 Pazartesi 20:22
vah vah
 // osman
insan olmak saygı duymak önce kültürden geçer asil ailerdem geçer
bu bir ayrıcalıktır herkese nasip olmaz ...
10 Şubat 2014 Pazartesi 09:05
08:53
 // Rasim DUMAN
"Uslub-u beyan, ayniyle insan" demiş buyuklerimiz. Foyaları da ortaya çıkınca, "insanlıkları" tel tel dokulmeye başladı. Her yaptıkları ve her soyledikleriyle, kendilerini duşuruyorlar sadece....
10 Şubat 2014 08:53
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler