YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tezgah bozuldu onlar çıldırdı
HSYK seçimlerinin ardından Paralelciler öfkesini Twitter'da kustu.
Tezgah bozuldu onlar çıldırdı
14 Ekim 2014 / 09:12 Güncelleme: 14 Ekim 2014 / 09:13

İftiralar, hakim-savcılara hakaretler havada uçuştu. Seçimlerin kaybedilmesini hazmedemeyen derin örgütü destekleyen isimler sosyal medyada yargıya yönelik akıl almaz ithamlarda bulundu:

Mehmet Baransu: HSYK seçimlerini hükümet kazanmış, çok korktum titriyorum oldu mu hırsızlar.  

Bülent Keneş: Namusluları tenzih ederek 1150 TL’lik adamlara sözüm: Çok ama çok ucuzmuşsunuz be!..

HSYK’yı Reza’nın önüne yatanlar kazandı. Gözün aydın TÜRKİYE’m, külliyen yat şimdi Reza’nın önüne.

Emre Erciş: Bir ülkede hükümetin hırsızlığı ayyuka çıkmış, yargı etkisiz hale getirilmişken hala hükümet destekli Yargıda Birlik Platformu seçim kazanılıyorsa diyecek söz yok.

Emre Uslu: HSYK’yı AKP kazanmış. Şimdi hırsızlık, yolsuzluk, arsızlık, kutular, kasalar, kupon araziler, PKK, IŞİD, TIR’lar füzeler yok mu oldu.

Erhan Başyurt: HSYK’da 22 üyenin 15’i iktidar yanlısı, yasama, yürütme ve yargı artık tek kuvvetler birliği. Yargıda 'paralel paranoya' iftirası üretilmiş :((

Çirkin İtham

Pelin Batu ise paralelcilerin twitterda açtığı HT’ye karikatür ekleyerek cemaate destek verdi. Batu, bir paylaşımında 'Yargı cüzdanına yenik düştü' diyerek hakim ve savcılara ağır hakarette bulundu. 

22:45
 // Rasim DUMAN
12 EKİM 2014 Turkiye tarihinin cok onemli bir gunu olarak hatirlanacak. Bu gun, ulkemizin ve milletimizin ucuruma yuvarlanmaktan kurtuldugu gundur. Bayram ilan edilse sezadir. Pazar gununden beri cok buyuk sevinc, gurur, surur ve nes'e icindeyim. Turkiye'nin ve aziz milletimizin bekasi,istiklali ve istikbali yonunde oy kullanan butun hakim ve savcilarimiza en kalbi minnet,sukran,hurmet ve selamlarimi sunuyor, dunya ve ahiretlerinin mubarek olmasini Rabbimizden niyaz ediyorum. Bu guzel neticeye uzulenlere gelince : Evet, bundan sonra siz hep uzuleceksiniz. Hem de epeyce fazla uzuleceksiniz. Size bir tvsiyem var : Guneydeki sevdiginiz ulkeye gidebilirsiniz. Kilavuzunuz olan karga da, muhtemelen Pensilvanya'dan oraya gitmek icin "otoriteden" izin almistir....
14 Ekim 2014 22:45
Havhavcıklar
 // Rızvan
Biri şu finolara kemik atsın acıkmış havlıyorlar ;))...
14 Ekim 2014 09:46
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler