YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Teslim olan kadın teröristten korkunç itiraf
Teslim olan kadın teröristten korkunç itiraf
02 Haziran 2016 15:18
Nusaybin'de teslim olan PKK'lı kadın terörist sorgusunda PKK için "Rezilliktir, tacizliktir, tecavüzcülüktür, dayaktır, işkencedir" şeklinde ifadeler kullandı.

Mardin Nusaybin ilçesinde 10'u kadın 42 PKK'lı terörist üst düzey sorumlularından aldıkları talimatlar doğrultusunda güvenlik güçlerine teslim olmuştu.  Teslim olan PKK'lı kadın terörist, "Gerçekten rezilliktir, tacizliktir, tecavüzcülüktür, dayaktır, işkencedir. Silahı kafama bile dayadılar, ailemi tehdit etti. Şimdi sıkıştılar bazıları kaçtılar, bazıları da artık bilmiyorum. Özellikle kız arkadaşlarıma ve kardeşlerime tavsiye veriyorum, sakın sakın PKK'ya inanmayın, tacizde bulunuyorlar. Şerefsizler yani her şeyi yapıyorlar gerçekten" diye konuştu.

"ŞEREFSİZLER YANİ HER ŞEYİ YAPIYORLAR GERÇEKTEN"

Teslim olan PKK'lı kadın terörist, "Gerçekten rezilliktir, tacizliktir, tecavüzcülüktür, dayaktır, işkencedir. Gerçekten kaç defa dayak yedim, kaçmaya çalıştım. Agir denen biri var kaç defa tacize, yakınlaşmaya çalıştı, yani ben bağırdım, Yani dediler işte küçüktür falan filan. Yani gerçekten rezilliktir, rezilliktir. Ben onların yanında dayak yedim. Silahı kafama bile dayadılar, ailemi tehdit etti. Şimdi sıkıştılar bazıları kaçtılar, bazıları da artık bilmiyorum. Özellikle kız arkadaşlarıma ve kardeşlerime tavsiye veriyorum, sakın sakın PKK'ya inanmayın, tacizde bulunuyorlar. Şerefsizler yani her şeyi yapıyorlar gerçekten" dedi.

"SİLAHI KAFAMA DAYADILAR"

Teslim olan bir başka PKK'lı kadın terörist de, "Bir şeyler patlıyordu korktum. Ben gittim dedim çıkacağım, izin vermediler. Dayadılar silahı izin vermediler. Silahı elime almadım, ne ettim almadım. Sonra büyük bodruma koydular. Ben bir hatta yaptım PKK'ya katıldım. Kaçmak istedim kaçmama izin vermediler, silahı kafama dayadılar. Kardeşlerim sizde benim yaşadığım şeyleri yaşamayın, gelin anne ve babalarınızı dinleyin, anne babalarınızı sevin" dedi.  

"PİŞMANIM"

Teslim olan PKK'lı terörist ise, "  Devlettin gerçekten barışı istediğini anladım, PKK'nın terör örgütü bir grup olduğunu anladım. Bizim dinimizi değiştirmesini öngördükten sonra onların ne olduğunu anladım, pişmanım. Arkadaşlara da sesleniyorum, asla ve asla bu yolu seçmeyin" diye konuştu. 

 

DHA

Merhamet etmeyen merhamet olunmaz...
 // ismail emre
pişman olsa da olmuş gibi gözükse de onu pişman görmek merhamet göstermemek zulüm olur çünkü eğer gerçekten pişman ise biz tersi davranırsak bu zulüm olur ama pişmanmış gibi yapar biz merhamet edersek zulüm eden o olur...ALLAH zulmedenleri sevmez...elbet tedbir bizden taktir ALLAH'tandır......
02 Haziran 2016 Perşembe 17:54
PİŞMAN MI DEĞİL Mİ?
 // ismail emre
pişman olsa da olmuş gibi gözükse de onu pişman görmek merhamet görmemek zulüm olur çünkü eğer gerçekten pişman ise biz tersi davranırsak bu zulüm olur ama pişmanmış gibi yapar biz merhamet edersek zulüm eden o olur...ALLAH zulmedenleri sevmez...elbet tedbir bizden taktir ALLAH'tandır......
02 Haziran 2016 Perşembe 17:32
 // Mustafa
Duyuyon mu henttirik Filimci... Bacımız neler anlatıyor.. Müslümanlıkta böyle buştluk var mıdır ila..? Erken sevincin kursağınızda kaldı 80 düştü yarıya... Oylar gitti darıya......
02 Haziran 2016 16:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler