YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Teşhisçi terfi etmiş!
Dörtyol emniyet müdürü 'teşhis' sonrası terfi etti
Teşhisçi terfi etmiş!
30 Temmuz 2012 / 08:04 Güncelleme: 30 Temmuz 2012 / 08:05

AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'nun oğlu İstemi Kağan Türkoğlu'na, tartıştığı polisleri teşhis ettiren Dörtyol İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Marangoz, Hatay İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atandı.Doğan Haber Ajansı'nın haberine göre istemi Kağan Türkoğlu ve İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün lokalini işleten Ak Parti Gençlik Kolları üyesi Ömer Uzun'un, Komiser Yardımcısı Murat Emer ve polis memuru Alper Atilla'nın tartışmasıyla gündeme gelen İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Marangoz terfi etti. 3'üncü sınıf emniyet müdürlüğünden, 2'nci sınıf emniyet müdürlüğüne yükselen Marangoz, İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Bu atamanın, Dörtyol İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinin 3. sınıf emniyet müdürlüğü olması nedeniyle, bir prosedür gereği yapıldığı belirtildi. Mustafa Marangoz'un emniyet müdür yardımcısı olarak hangi şubelerden sorumlu olacağı ise henüz belli olmadı. (Hürriyet)

!!!
 // mehmet durukan
Ham traşlı birisinin böyle çıkıp polisleri sıraya dizmesi, bundan sonra terfi ve sürgünlerin yaşanması ve görevini yapan memurlarda sürülme korkusu olması çok vahim bir durum ve siyasi gücü elinde bulunduranların demokrasiyi sindirememiş olması ve bir ağa edasına kapılması eninde sonunda yine demokrasimize zarar verecek ve bunun sıkıntısını halkımız çekecektir....
30 Temmuz 2012 10:23
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler