YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Teröristlerin yaşadığı panik telsiz konuşmalarında
Türk Hava Kuvvetlerinin desteğiyle Hakkari'nin Çukurca kırsalında sürdürülen operasyonda ağır kayıplar veren PKK'lı teröristlerin yaşadığı panik, telsiz konuşmalarına yansıdı.
Teröristlerin yaşadığı panik telsiz konuşmalarında
03 Eylül 2016 / 23:20 Güncelleme: 03 Eylül 2016 / 23:20

Bölgedeki güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, terör örgütü elebaşıları son telsiz konuşmalarında, şu ana kadarki çatışmalarda 100'ün üzerinde ölü ve çok sayıda yaralıyı Irak'ın kuzeyindeki kamplara kaçırdıklarını, yaralılardan çoğunun durumunun ağır olduğunu, doktor ihtiyacının karşılanamadığını ve bu nedenle ölü sayısının artacağını rapor etti.

BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Telsiz konuşmaları, örgütte büyük bir panik havası yaşandığını ortaya koydu.

Terör örgütü elebaşılarının birbirlerine hakaret dolu ve suçlayıcı sözler sarf etmesi, örgütteki moral çöküntüsünü gözler önüne serdi.

SON YILLARDA PKK'YA BİR GÜN İÇİNDEKİ EN BÜYÜK KAYIP VERDİRİLDİ

Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamada, Türk Hava Kuvvetlerinin desteğiyle 1'nci Komando Tugay Komutanlığı birliklerince Çukurca kırsalında devam eden operasyonda dün 33'ü ölü olmak üzere 63 örgüt mensubunun etkisiz hale getirildiği bildirilmişti.

Bugün de çatışmalarda en son alınan telsiz dinlemelerine göre, 100’ün üzerinde teröristin etkisiz hale getirildiği, ölü ve yaralı teröristlerin çoğunun takviyeye gelen gruplarca, Irak'ın kuzeyine götürüldüğü kaydedilmişti.

Bölücü terör örgütüne son yıllarda bir gün içinde en büyük kaybın verdirildiği ifade edilmişti.

GÜZEL DEVAMINI BEKLİYORUZ
 // ARSLAN
Sinek öldürmek iyidir birazda olsa moral veriyor sayıları hep bu seviyede tutmak lazım devamını bekliyoruz.......
04 Eylül 2016 Pazar 09:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler