YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Teröristlerin itirafları sonrası düğmeye basıldı
Diyarbakır'ın Sur ilçesinde güvenlik kuvvetlerine teslim olan 2 teröristin ifadesi sonrasında düğmeye basıldı
Teröristlerin itirafları sonrası düğmeye basıldı
16 Ocak 2016 / 08:40 Güncelleme: 16 Ocak 2016 / 08:51

Teröristlerin ifadelerinin ardından operasyonu derinleştiren güvenlik kuvvetlerinin çok sayıda teröristi kıstırdığı belirtildi.

Sokağa çıkma yasağının 44'üncü gününde operasyonların tüm hızıyla devam ettiği Diyarbakır'ın Sur ilçesinde dün güvenlik kuvvetlerine biri 14 yaşında kadın 2 terörist teslim oldu.

Teslim olan teröristlerin alınan ifadelerinin üzerine saklanan diğer teröristlerin yeri tespit edildi. Teslim olan teröristlerin verdiği ifade doğrultusunda operasyonu genişleten güvenlik kuvvetleri Sur ilçesi Hasırlı ve Fatihpaşa Mahallesi bölgesinde bir tünel tespit ederek giriş ve çıkışları kontrol altına aldı.

50 TERÖRİST KISTIRILDI

Tünelde çok sayıda teröristin bulunduğunu tespit eden güvenlik kuvvetleri, teröristlere teslim olmaları yönünde uyarıda bulundu. Teslim olan teröristlerin ifadesinde tünelde yaklaşık 50 civarında teröristin barındığı bildirildi.

Bölgeyi ablukaya alan güvenlik kuvvetleri operasyonlarını tüm hızıyla sürdürüyor.

 // Veyis ÇOBAN
Yakalanan teroristlerin eklem yerlerinden (kol ve bacak) kursunlayip hastaneye götürüp iyilestireceksin daha sonra ibreti alem için o sekilde yaşamasına musade edeceksin...
17 Ocak 2016 22:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler