YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Teröristler sert kayaya çarptı: 3 PKK'lı öldürüldü
Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde polise silahlı saldırı düzenlendi. Çıkan çatışmada 3 terörist etkisiz hale getirildi.
Teröristler sert kayaya çarptı: 3 PKK'lı öldürüldü
24 Aralık 2015 / 16:00 Güncelleme: 24 Aralık 2015 / 17:02

Edinilen bilgilere göre, olay, saat 15.00 sıralarında merkez Yenişehir ile sokağa çıkma yasağının sürdüğü Sur ilçelerinin kesiştiği Ben-u Sen Mahallesi’nde meydana geldi. 

Burada bir grup teröristin olduğu yönünde bilgi alan polis, operasyon düzenledi. Mahalleye gelen polise, teröristler tarafından uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Bunun üzerine çıkan çatışmada 3 terörist öldürüldü.

Çatışmanın ardından polis bölgeyi abluka altına aldı. Olası bir duruma karşı 3 ambulansın hazır bekletildiği bölgede, operasyon sürüyor.

 

İHA

 // T.C
benim.şahsi.fikrim.200.300.kadar.keskin.nişancı..uzun.menzilli.tsk.nın.envanterinde.mutlaka.vardır.onlardada.kanas.var.askerlerimiz.çok.şekilde.hedef.oluyorlar....
24 Aralık 2015 19:51
vatandaşın Başbakandan isteği...!!!
 // Muhafız
Sayın Başbakanım;lütfen emniyet ve Jandarma operasyon personellerinin tamamına çelik yelek dağıtılması,araçlarının tamamına camları kurşun geçirmez cam takılması,nöbet kulübelerinin camlarının kurşun geçirmez cam takılması,binaların zemin katları ,birinci ve ikinci katlarındaki camlarının kurşun geçirmez cam takılması, bu ikazlarımızın lütfen dikkate almanızı istiyoruz...!!!Ayrıca emniyet Teşkilatı operasyon esnasında;hedefleri görerek ateş altına almasını,hedef küçültme hareketlerini uygulaması...
24 Aralık 2015 Perşembe 18:08
 // Kaan
İnşallah darısı diğer teröristlere hepsi yok olacak...
24 Aralık 2015 16:18
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler