YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Teröristler, 6 kişiyi kaçırdı
Teröristler, 5 korucu ve bir köy muhtarını kaçırdı
Teröristler, 6 kişiyi kaçırdı
19 Mayıs 2012 / 15:31 Güncelleme: 19 Mayıs 2012 / 15:28
Bölücü terör örgütü, Bitlis merkeze bağlı Çeltikli köyü yakınlarında 5 köy korucusu ile bir muhtarı kaçırdı.

PKK'lı teröristler, Bitlis merkeze bağlı Çeltikli köyü yakınlarındaki Hemkok mevkiinde dün akşam saatlerinde yol kesti. Bu sırada Bitlis merkezden gitmekte olan 3 araçlık konvoy durdurularak kimlik kontrolü yapıldı. Teröristler yaptıkları kimlik kontrolünün ardından Çeltikli köyü korucularından olan köy muhtarı Arafat Melek'in de aralarında bulunduğu 6 korucuyu kaçırdı. Kaçırılan diğer korucuların isimleri şöyle: "İlyas Demir, Davut Melek, Fesih Bodur, Sıddık Bodur ve Burhan Çapar."

Bu arada, PKK'lılar tarafından kaçırılan korucuların, 15 kadın PKK'lının öldürüldüğü operasyona katılan koruculardan oldukları öne sürüldü. (Cihan)

ey Türk milleti uyuma...
 // ibrahim çelikoğlu
Önce subaylar öldürülüyor,sonrada güvenlik görevlileri dağa kaçırılıyor.TSK'lerinin elinde öyle imkanlar ve tekneloji varki;Doğuda kuş uçamaz.Bir girişim yapıldı ve Genelkurmay Başkanının ABD ziyaretinden sonra;Gene kaldığı yerden devam edilip geriye dönüldüğü görülüyor.PKK silah değil kibrit taşıyamaz.Taşıyıp adam kaçırabildiklerine göre ,silahlar PKK'nın değil NATO'nun silahları...Taktik uygulama olamaz.Yakalanıp adalete teslim etmek görevleri....
20 Mayıs 2012 09:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler