YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Teröristler 500 yıllık camiyi böyle yakmış!
PKK'lı teröristler tarafından düzenlenen saldırıda, kentteki ilk Osmanlı eseri Fatihpaşa Camii'nde çıkan yangın kameraya yansıdı.
Teröristler 500 yıllık camiyi böyle yakmış!
08 Aralık 2015 / 16:03 Güncelleme: 08 Aralık 2015 / 16:05

Terör örgütü mensuplarına yönelik operasyonların sürdüğü, sokağa çıkma yasağı uygulanan 6 mahalleden biri olan Fatihpaşa Mahallesi'ndeki Fatihpaşa Camii'nde (Kurşunlu Camisi) dün sabah saatlerinde teröristlerce atılan el yapımı patlayıcı nedeniyle kısa sürede büyüyen yangın, polis helikopteri kamerasınca kaydedildi.

2 TERÖRİST CAMİNİN ARKASINDA GÖRÜLÜYOR

Kayıtlarda caminin arka tarafındaki mezarlıkların bulunduğu yerde ellerinde uzun namlulu silahlar bulunan iki terörist yer alıyor. Yeni ateşlendikleri için silahların namlularının termal kameraya açık ve parlak renkli yansıdığı öğrenildi.

Caminin arka kısmında bulunan ve labirenti andıran dar sokak ve caddeleri güvenlik güçlerine yönelik pusu hazırlığı ve havadan görüntü alınmasını engellemek için brandalarla kapatan teröristler, bu brandaların arasından geçiş yaptığı görülüyor.

video ya gerek yok
 // plt
Figen saçmalamış devletin helikopterinden bomba atıldı diye, pişkinliğin böylesi daha yok biz kimin kim olduğunu biliyoruz.....
08 Aralık 2015 19:40
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler