YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Teröristin üzerinden el bombası çıktı
Teröristin üzerinden el bombası çıktı
11 Aralık 2012 17:02
İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Gaziosmanpaşa'da gerçekleşen saldırıda yaralanan polis memurunun hayatını kaybettiğini söyledi. Saldırgan kadın teröristin yakalandığını belirten Çapkın, olayda 3 vatandaşın da hafif şekilde yaralandığını ifade etti

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Gaziosmanpaşa Adliyesi'ne gitmekte olan polis memurunun terörist saldırıya maruz kaldığını anlattı. Başından yaralanan polis memurunun şehit olduğunu aktaran Çapkın, saldırganın ise etrafa ateş ederek kaçtığını söyledi. Bu sırada 3 vatandaşın ayak ve kollarından hafif yaralandığını belirten Çapkın, "Yolda yürüyen adliyeye giden bir polis memuru arkadaşımız bir terörist tarafından başına ateş edilmek suretiyle maalesef şehit oldu. Terörist de kaçarken etrafa ateş açık kaçtı ve bu sırada 3 vatandaşımız yaralandı. Kaçarken yine polis tarafından ele geçirildi. Üstünde de bir silah ve bir el bombası çıktı. Şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar." dedi.

Çapkın, kadın teröristin kimliğinin belli olduğunu ve şimdilik saldırganın eylemi tek başına gerçekleştirdiği bilgisinin bulunduğunu ifade etti.

CHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler