YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Teröristbaşı açık açık tehdit etti
Teröristbaşı açık açık tehdit etti
15 Ocak 2011 10:23
Teröristbaşı Abdullah Öcalan, Mart ayına kadar süre verdi ve...
İmralı'da ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını çeken teröristbaşı Abdullah Öcalan, avukatları aracılığıyla yaptığı açıklamada, marta kadar Kürt sorununda güven verici olumlu adımlar atılmadığı takdirde, süreçten çekileceği ve seçim sürecinin sancılığı geçeceği tehdidinde bulundu.

Öcalan, "BDP tetikte olmalı. Öyle halkı sokağa dökmek yetmez döktüğü gibi korumasını bilmeli. Kandil de halkını korumada yetersiz. DTK bazı çalışmalarda geç kalıyor" dedi. Öcalan, bir internetsitesinde yayımlanan açıklamalarında, devlet görevlileriyle görüşmelerinin devam ettiğini belirterek, "Burada görüştüğüm heyet iyi niyetli bir çaba içinde. Ancak bu heyetin hükümet üzerinde ne kadar etkili olduğunu bilmiyorum. Önemli olan hükümetin tavrı. Mart'a kadar güven verici, olumlu adımlar atılmazsa aradan çekilirim.Seçim sürecine sancılı bir şekilde girilebilir" dedi. (Sabah)
KÜRTLERİN AKLI SENİN CEBİNDE DEĞİL.
 // VATANDAŞ
Bizce birileri kendi diyeceklerini teröriste söyletiyorlar olacağından değil bu sallamalar hükümeti yanlış adım attırmaya samimi vatandaşları inandırmaya gençleri sokağa dökmeye yönelik ya tutarsa kabilinden saçmalıklar....
15 Ocak 2011 12:46
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler