YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Terörist Mihraç Ural'ın ölümü Ayşe Hür'ü yasa boğdu!
Reyhanlı'da 52 kişinin hayatını kaybettiği saldırının planlayıcısı Mihraç Ural'ın Suriye'de öldürülmesinin ardından Ayşe Hür yasa boğuldu.
Terörist Mihraç Ural'ın ölümü Ayşe Hür'ü yasa boğdu!
30 Mart 2016 / 11:33 Güncelleme: 31 Mart 2016 / 16:49

Suriye'deki birçok katliamda parmağı bulunan ve 11 Mayıs 2013'te Reyhanlı'da düzenlenen saldırıda 52 kişinin ölümünden sorumlu terörist Mihraç Ural öldürüldü.

MİHRAÇ URAL'I DUYUNCA SARSILDIM

Mihraç Ural'ın öldürülmesinin ardından Türkiye'de kendisi için üzülen ilk kişi Ayşe Hür oldu. Hür, planladığı katliamlarla tanınan Mihraç Ural için "Öldüğünü duyunca sarsıldım" dedi.

1-104.jpeg

BU TÜR OLAYLARDA MÜSLÜMAN OLDUKLARINI HATIRLIYORLAR

Ayşe Hür, katliam planlayıcı için 'öldüğünü duyunca sarsıldım' diyor ama gelen tepkiler sert olunca da müslüman olduğunu hatırlayarak 'ölünün arkasından iyi konuşulmalı' diyor.

2-047.jpeg

 // Max
Orda huurayse mi yaziyo neyse.... memlekete ne de cok hain varmiş...
01 Nisan 2016 18:13
Karadeniz uşağı
 // Ünyeli
Türkiyede sadece bildiğimiz Gaziantep bombacısı ama Suriyede yüzlerce belkide binlerce kardeşimizin katili insanlık namına içerisinde hiçbir duygusu olmayan zalime üzülen onlardandır. Onun işlediği savaş ve insanlık suçuna ortak olmuştur. Onun ölümüne üzülen, Türkiyedeki kalemi kan damlayan kalemşörleridir. Sonunuz inşallah o insan kasabı gibi olur....
01 Nisan 2016 Cuma 12:03
türk ve islam düşmanı bir köpek itlaf olmuş. sevinin.
 // hursit dilaver
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
30 Mart 2016 Çarşamba 23:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler