YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Terörist cesedini sürükleyen polisler meslekten atıldı
Şırnak'ta, bir teröristin cesedini zırhlı araca bağlayarak yerde sürükleyen polisler meslekten atıldı, duvarlara yazı yazan polisler hakkında da işlem başlatıldı.
Terörist cesedini sürükleyen polisler meslekten atıldı
19 Aralık 2015 / 11:06 Güncelleme: 19 Aralık 2015 / 11:33

Şırnak'ta, PKK'lı bir teröristin cesedinin zırhlı araca bağlanarak yerde sürüklenmesi ve operasyon yapılan ilçelerde duvarlara yazılan yazılarla ilgili son gelişmeleri Başbakan Davutoğlu açıkladı.

MESLEKTEN ATILDILAR

Başbakan cesedi sürükleyenlerin meslekten men edildiğini duvarlara yazı yazan polislerin hakkında da işlem yapıldığını açıkladı. Davutoğlu Brüksel dönüşü gazetecilerin soruların yanıtlarken bölgedeki operasyonlar hakkında da bilgi verdi. İşte Başbakan Davutoğlu'nun o sözleri:

DUVARLARA YAZI YAZAN POLİSLER HAKKINDA İŞLEM

"Bir video vardı hani terörist cenazesini sürükleyenler. Meslekten men edildi, gerekli işlemler yapıldı. O duvarlara yazı yazan herkes hakkında gerekli işlemler yapıldı. Bana intikal edilip de işlem yapılmamış hiçbir şey yoktur. Bu konuda hiç tavizimiz yok ve varsa bildiğiniz bir şey bize de intikal ettirin."

 

 // engin
Ellerine saglik hepsini baglayip mahalle mahalle gezdirsinler lesleri...
19 Aralık 2015 16:37
 // Kaan
Bu nasıl bir adalet ya madalya takılması gerekirken meslekten atılıyor...
19 Aralık 2015 16:28
 // Rasim DUMAN
Ahmet Cevdet Pasa merhumun, kendisinden daha meshur olan hukuk kitabi MECELLE'de "Usul, esasa tekaddum eder" diye muhtesem bir ifade vardir. Hayvan bogazlarken dahi, bicagi hayvana gostermemek gibi muhtesem kaideleri olan bir mubarek dinin mensuplariyiz. Biz o bolgedeki halki, asaletimiz,merhametimiz, sefkatimiz ve vakarimiz ile kazanacagiz insallah. Cahilce yapilan hatalar bir cuval inciri berbat ediyor ve buna sebep olanlar da elbette cezasini gormeliler....
19 Aralık 2015 15:44
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler