YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Terörist cenazesinde olaylar çıktı
Terörist cenazesinde olaylar çıktı
17 Mayıs 2011 15:08
Uludere ilçesinde operasyonda öldürülen Adem Aşkan adlı teröristin cenazesi toprağa verildi. Cenazenin defnedilmesinin ardından izinsiz yürüyüşe geçen grup taş ve molotof kokteyli ile polise saldırdı. Göstericilere gaz bombasıyla karşılık verildi.

Şırnak'ın Uludere ilçesindeki operasyonda etkisiz hale getirilen Hakkari nüfusuna kayıtlı terörist Adem Aşkan'ın Hakkari'deki cenazesinin ardından izinsiz gösteri düzenleyen gruba polis müdahale etti.

Alınan bilgiye göre, güvenlik güçleri tarafından Şırnak'ın Uludere ilçesi kırsalında sürdürülen operasyonda etkisiz hale getirilen terörist Adem Aşkan, Hakkari'nin Keklikpınar Mahallesi'ndeki mezarlıkta toprağa verildi.

Cenazenin toprağa verilmesinin ardından yürüyüşe geçen ve kentin değişik mahallelerinde yollara barikat kuran gruplar, olay yerine gelen polislere taş ve molotof kokteyli ile saldırdı.

Polis, göstericileri gaz bombası ve basınçlı su kullanarak dağıttı. Gösterilerin ara sokaklarda gösteriler devam ettiği öğrenildi.

Bu arada Keklikpınar mahallesinde bazı kadınlar, çevre güvenliği alan polislerin yanına gelerek, çocuklarının gözaltına alındığını iddia etti. Polisin kadınlara zırhlı araçların içini göstermesi üzerine ikna olan kadınlar bölgeden ayrıldı.

AA 

ınsanlıktan ckan...
 // cenk
ınsan nasıl düşünmesin hakkarı ve şırnaktakılerin hepsi terörist diye. bi allahın kulu cıkıpta karşı gelemıyor mu.....
17 Mayıs 2011 16:31
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler