YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Terör propagandası nedeniyle kovulan İngiliz akademisyen Türkiye'ye döndü
Özel bir üniversitede öğretim görevlisi olan Christopher Stephenson, hakkındaki giriş yasağının kaldırılmasının ardından Türkiye'ye döndü.
Terör propagandası nedeniyle kovulan İngiliz akademisyen Türkiye'ye döndü
23 Mart 2016 / 07:00 Güncelleme: 23 Mart 2016 / 08:17

Tarifeli bir uçakla İngiltere'nin başkenti Londra'dan İstanbul'a gelen Stephenson, eşi ve kızı, pasaport işlemlerinin ardından Atatürk Havalimanı'nda kendisini bekleyen yakınlarıyla bir araya geldi. Stephenson, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Türkiye'ye döndüğü için buruk bir sevinç yaşadığını söyledi.

"DERSLERİME DEVAM EDECEĞİM"

Stephenson, Türkiye'de çalışması ve kalması için bir sıkıntı olmadığını ifade ederek, "Çalıştığım üniversite yönetimiyle konuştum. Derslerime gireceğim. Bildiğime göre bütün hayatıma şimdi normal bir şekilde devam edeceğim" şeklinde konuştu.

PKK PROPAGANDASI

"Terör örgütü propagandası yapmak" suçundan tutuklanan 3 akademisyene destek için 15 Mart'ta gittiği Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda bildiri dağıttığı ve terör örgütü PKK'nın propagandasını yaptığı iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan özel bir üniversitenin öğretim görevlisi Stephenson, 16 Mart'ta eşi ve çocuklarıyla İngiltere'ye gitmişti.

 

DHA

tİPE bak
 // Muammer Bekaroğlu
adamın suratında rapbiyasir kalmamış,teröristleri korumak sanamı düşdü dünbük hem benimülkemde çalışacaksın hemde hainlik yapacaksın atsınlar bunları başka hocamı yok ülkede...
23 Mart 2016 Çarşamba 15:41
 // Rasim DUMAN
Boyle "tescilli ajanlari" istihdam eden ozel "yunivorsitymizin" hangisi oldugunu da belirtseydiniz keske. Ola ki "ogretim gorevlisi" kilikli baska ajanlar da vardir. Belki de bu ozel universitemizin "misyonu" budur. Malum, bu tur ihanet isleri ile istigal eden KOC gibi universitelerimiz mevcuttur....
23 Mart 2016 15:23
Deşifre
 // aRaS
Bunları göndermekle bitiremezsin!

Böyle sözde akademisyen bozuntularını deşifre edeceksin ki millette bunların ne olduğunu anlasın......
23 Mart 2016 14:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler