YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Terör örgütü PYD Münbiç'ten de çekildi
Kürt Halk Koruma Birlikleri’nden yapılan açıklamada PYD’nin Cerablus ve Münbiç’ten çekildiği belirtildi.
Terör örgütü PYD Münbiç'ten de çekildi
25 Ağustos 2016 / 13:57 Güncelleme: 25 Ağustos 2016 / 14:05

Terör örgütü PKK'nın Suriye'deki uzantısı PYD Fırat'ın batı yakasına geçerek Türkiye'nin güvenliğini giderek tehdit etmeye başlamıştı.

PYD MENBİÇ'İ TERK ETTİ

PYD tarafından yapılan açıklamada örgütün Fırat'ın batısında Cerablus, Münbiç ve çevresinde faaliyetlerini durdurduğu ve milislerini çekme kararı aldığı belirtildi.

Askeri Meclis'in kararına atıf yapılarak duyurduğu çekilme kararında 'Suriye halklarının iyiliği için' ifadesine yer verildi.

"DEMİRTAŞ MAL MAL BAKACAKSIN" DEMİŞTİ

Terör örgütünün siyasi uzantısı HDP'nin eş başkanı Demirtaş aylar önce "YPG Fırat'ın batısına geçecek sen de mal mal bakacaksın" diyerek dönemin Başbakan'ı Ahmet Davutoğlu'na hakaret etmişti."

başta içimizdeki hainleri temizliyelim.
 // hursit dilaver
mümbiçten çekilmeselerdi,celabrusu almanın manası yoktu.çünkü her an celabrusu kobani ve mümbiç tarafından çevirebilirler ve katliama geçerlerdi.şimdi sıra ÖSOnun bab şehrini alması..bakmayın siz doğuya çekilmelerine.ilk fırsatta batıya geçmek için bahane arayacaklardır.irana,rusyaya takla atacaklardır.esedi gaza getirececeklerdir.AMERİKAN KÖPEKLİĞİNDEN ESED VE İSRAİL KÖPEKLİGİNE GEÇECEKLERDİR.o müslim dingilini de aponun yanına koymak lazım.lütfen savaş hlinde itlaf edilecek hain listesi.....
25 Ağustos 2016 Perşembe 16:34
 // Ömer
adam mı? TırŞıkçi cashşlara ne zamandan beri "adam” denilmeye başlandı? SeLo demek Hain keklik demek....
25 Ağustos 2016 15:38
@)
 // Ali
Çok ayıp, öküze mal demeyin, öküz öküzdür, bırakın tanklarımızın gücünü izlesin öküz...
25 Ağustos 2016 15:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler