YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Terör 'Kardelen Elif'i vurdu
Kardelen reklamlarında oynayan Elif öğretmeni hepiniz hatırlıyorsunuzdur. Mardin'de öğretmenlik yaparak minik kardelenler yetiştiren aynı zamanda Kardelen projesininde yüzü olan Elif öğretmen bugün aldığı acı haberle yıkıldı...
Terör 'Kardelen Elif'i vurdu
22 Haziran 2010 / 16:09 Güncelleme: 22 Haziran 2010 / 16:09

İstanbul'da sabah saatlerinde meydana gelen patlamada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Çağlar Bölük'ün eşi Elif İmenç Bölük, doğuda okula gidemeyen kızların okumaları için yapılan ve birçok uluslararası ödülü bulunan 'Kardelen' projesinin reklam yüzüydü.

Eşinin şehit haberi ile yıkılan Elif İmenç Bölük kendisinin de okumasını sağlayan projenin reklam yüzü olmuş, ayrıca Mardin Yeşilli'deki Namık Kemal İlköğretim Okulu'nda öğretmenlik yapmıştı.

Elif öğretmen, ayda 300 TL'ye sözleşmeli olarak çalıştığı okulda birçok habere de konu olmuştu. Eşinin görev süresinin bitmesi ile İstanbul'a dönen Elif öğretmeni terör İstanbul'da yakaladı. Bu sabah meydana gelen hain saldırıda Elif İstenç Bölük hayat arkadaşı Uzman Çavuş Mehmet Çağlar Bölük'ü teröre kurban verdi. İki yıl önce İHA'nın da okulunda görüntülediği Elif öğretmen çekinerek geldiği Mardin'de bütün önyargılarının yanlış olduğunu gördüğünü, kendisi gibi Kardelenler yetiştirmekten ne kadar mutlu olduğunu anlatmıştı. (İHA)


 

TERÖRE LANET
 // ARİF KARAHAN
BU KANLI ÖRGÜTÜN DÖKTÜĞÜ KANDA BOĞULMASINI ALLAH'TAN DİLİYORUN. MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN. BU MİLLET ALEYHİNE HAİN HESAP YAPANLARA KARŞI HERKESİN UYANIK OLMASI GEREKİYOR.TABİİ EN BAŞTA YETKİLİLERİMİZİN. DEVLETİMİZ HER TÜRLÜ ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ DİKKATLE İNCELEMELİ,BU VATANSIZLARA, İMANSIZLARA GEREKEN CEZAYI VERMELİDİR. ŞEHİTLERE SELAM OLSUN....
22 Haziran 2010 16:39
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler