YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Terör kampları böyle vuruldu!
Irak'ın sıfır noktasında Şırnak ile Hakkari kırsalında konuşlu bulunan karakollardan terör örgütü PKK'nın Kuzey Irak'taki kampları roketlerle vuruldu.
Terör kampları böyle vuruldu!
13 Ağustos 2015 / 12:44 Güncelleme: 13 Ağustos 2015 / 12:50

Şırnak ile Hakkari arasında konuşlu bulunan askeri birlikler İnsansız Hava Araçları (İHA) tarafından kaydedilen görüntülerin üzerine hareketliliğin yoğun olduğu noktaları roketlerle vurdu.

PKK kamplarında tespit edilen hareketlilik üzerine İHA görüntüleri ile menzilleri ayarlanan roketler peş peşe Irak'ın Kuzey'inde bulunan PKK kamplarından Zap, Metina, Avaşin, Basyan ve Hakurk'a atıldı.

ROKET ATIŞLARI SANİYE SANİYE KAYDEDİLDİ

Askeri birlikten peş peşe atılan roketler saniye saniye kaydedildi.

PKK kamplarına yağdırılan roketlerin 36 ile 40 kilometre menzile sahip olduğu ve vurdukları hedefi parçaladıkları belirtildi.

Yerli yapım roketsan tarafından üretilen roketatar araçlarının İHA'lar tarafından gönderilen koordinatlara kilitlenerek atış yapma özelliğine sahip olduğu belirtildi. Roketli saldırıda terör örgütü kampında bir çok noktanın vurulduğu belirtildi.

İşte terör kamplarının vurulduğu o anlar:

konu
 // alfa
bunlsr bekledigimiz seyler az olsun milli olsun helal olsun...
13 Ağustos 2015 17:59
Vur Mehmedim Vur
 // vur
Vur Mehmedim Vur. Allah için,Resulullah Aşkına vur. Vatan için, ezan için, bayrak için şehitler için vur. Birde benim için vur....
13 Ağustos 2015 Perşembe 14:44
Sanli Ordumuz
 // uykucu
Her daim iftihar vesilemizdir. Allah (c.c) her daim mansur ve muzaffer eylesin. Turk ve Ehli Sunnet Islam dusmanlarina goz actirmasinlar insallah....
13 Ağustos 2015 Perşembe 13:54
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler