YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Termometre kaç derece ölçtü?
Başkent'te 40 dereceyi aşan hava sıcaklığı vatandaşları eve hapsetti. Kavurucu havanın tadını çıkaran ise süs havuzlarında eğlenen çocuklar oldu.
Termometre kaç derece ölçtü?
31 Temmuz 2010 / 16:56 Güncelleme: 31 Temmuz 2010 / 16:58

Ankara'da etkili olan hava sıcaklığı haftasonu planları yapan vatandaşları eve hapsetti. Başkent'te hava sıcaklığı 40 dereceyi aştı.
 

Hava sıcaklıklarının mevsim normali üzerine çıkması Başkentli vatandaşı etkiledi. Yurt genelinden artan sıcaklıklar Ankara'da da etkisini göstermeye başladı. Gölgede 39 dereceyi bulan hava sıcaklığı güneşte ise 47 derece olarak ölçüldü. Bunaltan sıcak nedeniyle piknik alanları, parklar ve caddeler boş kalırken dışarı çıkmak zorunda kalan vatandaşlar buldukları ağaç veya bir binanın gölgesine sığınarak güneşten korunmaya çalışıyor. 

Öte yandan güneşin yakıcı etkisinden etkilenmeyenler ise çocuklardı. Her zaman olduğu gibi sıkıntı ve sorunu eğlenceye çevirmeyi bilen çocuklar yoğun sıcak havaya aldırış etmeden park ve kavşaklarda bulunan havuzlarda suyun keyfini çıkardı. CHA

İSTANBUL DA SICAKKK!!
 // umut kaya
YAZ SICAKLARI VATANDAŞI KAVURMAYA DEVEM EDİYOR UZMANLAR ANKARADA GÖLGEDE HİSSDEİLEN SICAKLĞIN 39 GÜNEŞE ÇIKILDIĞI ZAMAN DA 47 OLDUĞUNU AÇIKLADI.BU HABER ÜZERİNRE BAŞKENTLİLER EVLERİN KAPANDI.İSTANBULA GELDİĞİMİZDE BURASI DA ANKARADAN FARKSIZ DEĞİLLL!!...
01 Ağustos 2010 12:02
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler