YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Temsili Atatürk küfürler savurarak talimat verdi
CHP'li Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin organize ettiği Atatürk'ün Tekirdağ'a gelişinin 87. yıl dönümü kutlamalarında Atatürk'ü temsilen görevlendirilen kişi, küfürler savurarak talimatlarını verdi.
Temsili Atatürk küfürler savurarak talimat verdi
25 Ağustos 2015 / 02:19 Güncelleme: 25 Ağustos 2015 / 06:40

Atatürk'ün harf inkılabına 87 yıl önce başlangıcını yaptığı Tekirdağ'a gelişi sahilde olan iskelede temsili bir şekilde canlandırıldı. Geminin iskeleye yanaşması ve iskeleden karaya çıkan Halaskar gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşları iskeleden yürüyerek sahilde bekleyen araca binmek için hareket ettiler. Bu yürüyüş esnasında Tekirdağ ile ilgili bilgiler alan Temsili Atatürk, kendisini karşılayan mülki erkanı da selamladı. Halkın büyük tezahüratlarıyla temsili Atatürk'ü canlandıran Devlet Sanatçısı Gökhan Akyüz sahilden çevredekileri selamladı.

Daha sonra CHP'li Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin organizasyonunda Tekirdagtaraf.com'un haberine göre küfür şoku yaşandı. Devlet Sanatçısı Gökhan Akyüz, limandan temsili yürüyüş esnasında protokolün önünde Tekirdağlılara küfür etti.

Kameralar önünde yaşanan küfür olayı herkesi şaşırttı. Saniye saniye kameraya yansıyan görüntüde temsili Atatürk yanındakilere talimat verirken küfürler savurdu. Sanatçının haberlerin yayınlanmasının ardından telefonlarını kapatarak kayıplara karıştığı ortaya çıktı.

Herkese layik
 // uykucu
oldugu muamele. Bu soytariliklari tertib eden belediye parayla tuttugu adama hemserilerine kufur ettirmis. Tam cehape'ye yakisan bir tutum....
25 Ağustos 2015 Salı 08:16
 // Rasim DUMAN
Sasilacak birsey yok, aslina rucu etmis....
25 Ağustos 2015 07:16
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler