YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TEM trafiğe kapatıldı!
TEM otoyolu trafiğe kapatıldı!
TEM trafiğe kapatıldı!
30 Ocak 2012 / 15:59 Güncelleme: 30 Ocak 2012 / 15:59

TEM otoyolu Edirne istikametinde Arnavutköy-Hadımköy kavşağı mevkiinde, kar yağışı ve buzlanma sebebiyle meydana gelen trafik kazasında 1'i otobüs 6 araç birbirine girdi. Araçlardan birisinin şarampole yuvarlandığı kazada, 4 kişinin yaralandığı öğrenildi. Kaza nedeniyle yol kısmen trafiğe kapandı.

İstanbul'da sabah saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı trafik kazalarına sebep oluyor. Karayolları ve Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yolların buzlanmaması için verdiği mücadele yeterli olmadı.

Tipi şeklinde devam eden kar yağışı, TEM otoyolunda zincirleme trafik kazasına sebep oldu. TEM Otoyolu Edirne istikametinde seyreden 1'i otobüs, 6 araç Arnavutköy-Hadımköy kavşağında birbirine girdi. Bir otomobilin şarampole yuvarlandığı kazada 4 kişinin yaralandığı öğrenildi. Durumları ağır olmayan yaralıların tedavi edilmek üzere hastaneye götürüldüğü belirtildi.

Bu arada, kaza sonrası TEM otoyolu Edirne istikametinde Avcılar gişeler sonrasında yoğun trafik yaşandı. Kaza nedeniyle yolda daralma yaşanırken, yol kısmen trafiğe kapandı. TEM otoyolunda trafik tek şerit halinde kontrollü olarak sağlanıyor. (Cihan)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler