YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Tekin: "Cumhurbaşkanı Cübbeli Ahmet Hoca bile olabilir!"
Cübbeli Ahmet Hoca, Gürsel Tekin'in, "Cumhurbaşkanı Cübbeli Ahmet Hoca bile olabilir, yeter ki kurallara uygun olsun" dediğini söyledi.
Tekin: "Cumhurbaşkanı Cübbeli Ahmet Hoca bile olabilir!"
14 Nisan 2014 / 15:48 Güncelleme: 14 Nisan 2014 / 15:57

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü geçtiğimiz günlerdeki bir sohbetinde CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'in, "Cumhurbaşkanı Cübbeli Ahmet Hoca bile olabilir, yeter ki kurallara uygun olsun" dediğini söyledi. 

Cübbeli Ahmet Hoca sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ne kadar öcü, umacı durumundan nerelere geldik. Geldiğimiz noktada CHP bile olabilir diyor. Dalga bile geçse teşekkür ederiz yani. Çünkü mesele gündeme gelmek. Benim adımı bile ağızlarına almazken bugün alıyorsa bazı kesimler bu iyi bir gelişmedir."

 

13:02
 // ŞU CHP'NİN DÜŞTÜĞÜ HALE BAKIN
Evet... Malesef bu Chp beni yine haklı çıkardı. Chp'nin niyetinin, ''Erdoğan gitsin de, isterse şeriat gelsin'' olduğunu söylemiştim. Ben bu trajikomik duruma, ağlasam mı, gülsem mi ne yapsam bilemiyorum....
15 Nisan 2014 13:02
17:08
 // n.s
Tekin bey gercek Muslumanin az oldugu analiz etmis olabilir .Zira hepimiz Muslumaniz ev ziyaretlerinde karisik oturuyoruz dugune gidiyoruzbir ustune basi kapali oynuyoruz hani nerde M....
14 Nisan 2014 17:08
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler