YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’na ayin tatili
HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’na pazar günü ara verilmesini istedi.
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’na ayin tatili
12 Şubat 2016 / 23:43 Güncelleme: 12 Şubat 2016 / 23:48

HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’na Cuma namazı arası verildiğini anımsatarak, “Sizin için mübarek cuma varsa benim için de mübarek pazar var. 10.30-12.00 arası bütün komisyonun çalışmasına, Cuma namazı için olduğu gibi pazar günü de ara vermesini istiyorum” dedi.

KOMİSYON BAŞKANI KABUL ETTİ

Komisyon Başkanı Süreyya Bilgiç ise “Peki öyle yapalım” diyerek Paylan’ın isteğini kabul etti. Böylece komisyon pazar günü, ayin arası verecek.

"ORTODOKS KİLİSESİNE GİDECEĞİM"

Hürriyet'e açıklama yapan Paylan, “Bu Meclis’te bir ilk. Olması gereken buydu. Gerçi bugüne kadar Hristiyan kimlikli kimse yoktu. Başkan ya komisyonu başlatıp ara verecek ya da komisyonu geç başlatacak. Ben de o saatlerde Ankara’daki bir Ortodoks kilisesine gidip ibadetimi yapacağım” dedi.

kilise.
 // burhan do
Hdp li pislikler Cuma namazıyla kiliseyi nasıl aynı keseye koyarlar istemiyoruz artık hdp diye bir partiyi burası Türkiye hesap verrr...
13 Şubat 2016 02:28
...
 // Enise
Bütün inanışlara karşı saygı duymak zorundayız da neden cuma vakti yapıldıktan sonra isteniyor aklınız nerdeydi? Hristiyan alemi......
13 Şubat 2016 00:37
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler