YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Tayyip Erdoğan şehit edilecekti"
Bediüzzaman Said Nursi'nin öğrencilerinden Muhammed Sait Nasır gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu.
"Tayyip Erdoğan şehit edilecekti"
27 Mart 2014 / 10:41 Güncelleme: 27 Mart 2014 / 10:46

Muhammed Sait Nasır, 86 yaşında Bediüzzaman Said Nursi'nin yaşayan öğrencilerinden biri. Nasır, Fethullah Gülen'in asıl amacının Türkiye'de ihtilal yapmak olduğunu ileri sürdü.

"Gezi Parkı'ndan sonra duruma hakim olacağını anladı" diyen Nasır, "Ondan sonra ikinci darbeyi yaptı. Eğer Tayyip Erdoğan, Allah'ın himayesinde olmasaydı kurtulamayacaktı. Şehit edilecekti ve Türkiye bir daha 1924'lere dönecekti" açıklamasında bulundu. 

Nasır, her fırsatta Bediüzzaman'ın talebesi olduğunu söyleyen Gülen'in aslında Bediüzzaman'la hiç görüşmediğini hatta cenaze törenine bile katılmadığını ileri sürdü.

İşte o açıklamalar:

ALLAHIM RTE'Yİ SEVEN DUA EDENLERİNE BAĞIŞLA
 // M.Çalışır
Recep Tayyip Erdoğan karşıtlarına bakıyorum da ya kafalar kıyak, ya kafalar efsunlu, yada kafalar mankurt\'laştırılmış gibi hiç düşünmeden hiç muhasebe yapmadan bu İngiliz Yahudi fitnesinin kalleş planlarını Osmanlı Devletinin nasıl parçalandığını Türkiye\'de ve Dünyada darbelerin soygun düzeninin nasıl yürüdüğünü hiç düşünen yok. Bu gün de Pensilvanya\'da rehin zat eliyle yerli işbirlikçi baronlarla elele Siyonist sömürü düzenine hizmet için iftira çamur yalan dolanla yeni bir darbe takdi...
27 Mart 2014 Perşembe 12:24
11:53
 // DUALARIMIZ ONUNLA
Fakirin ve mazlumun duası, zalimin bedduasından efdaldir. Dualarımız O'nunla. Allah O'nu Ayet-el Kürsi hürmetine himaye ve esenlik versin. Hz. İbrahim'i zalimin ateşinde yakmadığı gibi, zalimlerin şerrinden korusun. Nas ve Felak hürmetine, görünmeyen ve bilinmeyen düşmanların şerrinden korusun. Amin....
27 Mart 2014 11:53
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler